Hoekwoning te koop: Wjitteringswei 13, Aldeboarn
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeerenveenHoekwoningenWjitteringswei 13

Wjitteringswei 13

Aldeboarn, Heerenveen

€ 275.000
Buurt Aldeboarn, AldeboarnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning aan de Wjitteringswei in Aldeboarn ademt de rust van het Friese platteland. Het huis uit 1939 heeft een flinke tuin en een energielabel E, wat betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. Met 114 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 170 vierkante meter is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor hoekwoningen in Heerenveen.

Buurt Aldeboarn

Aldeboarn is een rustig dorp waar je elkaar kent. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,1. Een bewoner zegt: "Super fijne buurt/dorp om te wonen. Altijd erg fijne buren gehad en super mooi en rustig plekje om te wonen." Een ander noemt het "stil" en "rustig dorp met toch wat; ons kent ons". De buurt Aldeboarn telt zo'n 1500 inwoners, met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In het dorp zelf vind je basisschool Bernesintrum Aldeboarn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op ruim een kilometer afstand. De gemeente Heerenveen biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 4,9 kilometer, maar voor uitgebreid winkelen en uitgaan ben je aangewezen op de auto.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar Taxateur Wieb Zandberg.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 2.412
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1939
EnergielabelE
BuurtAldeboarn
WijkBoarnsterhim
GemeenteHeerenveen

Locatie

Wjitteringswei 13, Aldeboarn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.8
Folkert
22-09-2024
Super fijne buurt/dorp om te wonen.

Altijd erg fijne buren gehad en super mooi en rustig plekje om te wonen.

7.5
Ria
13-10-2023
stil

rustig dorp met toch wat ; ons kent ons; mensen, Aansluiting vinden is lastig niet echt wat te doen maar ja wel heerlijk rustig Ov slecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Aldeboarn

Inwoners1.505
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Poiesz
It Achterom 1
3571m
Poiesz
Parkstraat 3
6311m
Lidl
J.W. de Visserwei 1
6522m

Scholen

3 binnen 5 km

Bernesintrum Aldeboarn
Basisonderwijs · 120 leerlingen
390m
obs Akkrum
Basisonderwijs · 200 leerlingen
2854m
CBS Dominee Hasperschool
Basisonderwijs · 112 leerlingen
2854m

Veelgestelde vragen

Over Wjitteringswei 13, Aldeboarn

Welk energielabel heeft Wjitteringswei 13?

De woning aan Wjitteringswei 13 in Aldeboarn heeft energielabel E.

Is €275.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een hoekwoning in Aldeboarn. Het huis heeft een oppervlakte van 114 m² en een perceel van 170 m², met een bouwjaar van 1939 en energielabel E. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en de ruimte, maar houd rekening met mogelijke investeringen in isolatie.

Hoe is de buurt Aldeboarn om in te wonen?

Aldeboarn is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven het een 8,1 en noemen het 'super fijn' en 'rustig'. Het is een plek waar je elkaar kent, maar aansluiting vinden kan lastig zijn. Er is weinig te doen, maar de rust wordt gewaardeerd. Het openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel E. Dat betekent dat het huis relatief veel energie verbruikt voor verwarming en warm water. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met een beter label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 390 meter afstand vind je basisschool Bernesintrum Aldeboarn. Ook zijn er andere basisscholen in de omgeving, zoals obs Akkrum en CBS Dominee Hasperschool op ongeveer 2,9 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Grou of verder, de dichtstbijzijnde school is Sevenwolden Grou op 6,4 kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,9 kilometer afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto. Vanaf daar kun je reizen naar omliggende steden. Houd er rekening mee dat het openbaar vervoer in het dorp zelf beperkt is.

Wat voor onderhoud heeft een huis uit 1939?