Kamer te huur: Hoofdstraat 92A-1, Meppel
HurenMeppelKamersHoofdstraat 92A-1

Hoofdstraat 92A-1

Historisch Centrum, Meppel

€ 627 p.m.
Buurt Historisch Centrum, MeppelBekijk buurt
Kamer in een gedeelde woning
Geen zelfstandige woonruimte
Ruim woonoppervlak van 200m²
113% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 258m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime kamer in het hart van Meppel

Deze kamer van 200 m² in het centrum van Meppel is een unieke vondst. Het is een flinke oppervlakte, midden in de historische binnenstad. Met een huurprijs van €627 per maand is dit een scherpe optie, zeker vergeleken met andere kamers in Meppel.

De buurt: Historisch Centrum

De kamer ligt in de buurt Historisch Centrum, een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Al met al een prettige plek en omgeving om te wonen." Hij waardeert het groen en de rust, maar noemt ook de hygiëne als minpunt: "Mensen laten hondenpoep liggen, op straat ligt vaak kots." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aantal 65-plussers.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Albert Heijn, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Ekoplaza en Jumbo op loopafstand. Kinderen gaan naar basisscholen als P.C. Basisschool Stadskwartier, twee straten verder, of Toermalijn, op vijf minuten lopen. De gemeente Meppel biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de kamer via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maxx Zwolle op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 627 p.m.
Prijs per m²€ 3 p.m.
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte90m²
Bouwjaar1939
BuurtHistorisch Centrum
WijkCentrum
GemeenteMeppel

Locatie

Hoofdstraat 92A-1, Meppel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.7
Anna
17-02-2025
Al met al een prettige plek en omgeving om te wonen

Ik woon nu bijna 2 jaar hier en al met al ben ik tevreden. Tuurlijk zie ik weleens jonge gasten op straat die heethoofdig schreeuwen en duwen naar/met elkaar, maar dat hoort erbij. Verder voel ik mij hier veilig en gebeurt er nauwelijks iets. Ik voel mij niet gebonden aan mijn buren en de andere mensen in mijn straat, maar ik herken er wel een paar en zeg altijd vriendelijk gedag, krijg dit ook terug. Er zijn geen ruzies en we laten elkaar lekker leven en met rust, prima! Het centrum is voorzien van genoeg voorzieningen en ik mis eigenlijk niets, behalve het feit dat er geen Chinees restaurant is die eten thuisbezorgt, maar dat is wel erg specifiek misschien van mij. Voor een plek zo in het centrum ben ik tevreden met hoeveel groen er is. Onlangs is er nog een nieuw klein stukje groen aangelegd en dit vind ik heel prettig zowel voor het oog als voor het uitlaten van mijn hond. Qua hygiëne vind ik het flink ondermaats. Mensen laten hondenpoep liggen, op straat ligt vaak kots van mensen die op stap zijn geweest en veel afval en etensresten. Hier verbaas ik mij in negatieve zin over en vind het erg jammer. Dit is dan ook het enige minpunt, verder ben ik erg blij en tevreden zowel met mijn plek als de omgeving!

Buurt statistieken

Gegevens uit Historisch Centrum

Inwoners2.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Historisch Centrum

Woningvoorraad1.438
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Akkerstraat 1
258m
Ekoplaza
Woldstraat 60-62
348m
Jumbo
Marktstraat 16
398m

Scholen

26 binnen 5 km

P.C. Basisschool Stadskwartier
Basisonderwijs · 264 leerlingen
186m
Toermalijn
Basisonderwijs · 179 leerlingen
302m
K.B.S. De Plataan
Basisonderwijs · 138 leerlingen
348m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 92A-1, Meppel

Is €627 per maand een redelijke prijs voor deze kamer?

Ja, dat is een scherpe prijs. De gemiddelde huur voor een kamer in de buurt is €479, en deze kamer is met 200 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 94 m². De huurprijs per m² is met €3,14 dan ook laag.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Historisch Centrum worden gemiddeld in 12 dagen verhuurd. Dat is snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, het centrum van Meppel heeft alles wat je nodig hebt. Binnen vijf minuten lopen vind je supermarkten als Albert Heijn, Ekoplaza en Jumbo. Ook zijn er meerdere basisscholen en een middelbare school op loopafstand.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt wordt over het algemeen als veilig ervaren. Een bewoner zegt: "Ik voel mij hier veilig en er gebeurt nauwelijks iets." Wel worden er 255 misdrijven per jaar geregistreerd, wat relatief hoog is voor een centrumgebied.

Is het een rustige buurt?

Overdag is het levendig door het centrum, maar 's avonds kan het rustig zijn. Een bewoner merkt op: "Ik zie weleens jonge gasten op straat die heethoofdig schreeuwen, maar dat hoort erbij." Over het algemeen laten bewoners elkaar met rust.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Meppel ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar bestemmingen als Zwolle en Groningen.

Maxx Zwolle
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Maxx Zwolle
maxxzwolle.nl
Bekijk
Maxx Zwolle
pararius.nl
Bekijk