Studio te huur: Achter de Lange Stallen 34C, Breda
HurenBredaStudio'sAchter de Lange Stallen 34C

Achter de Lange Stallen 34C

Chassé, Breda

€ 850 p.m.
Buurt Chassé, BredaBekijk buurt
SPAR op 78m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Studio in het hart van Breda

Deze studio aan Achter de Lange Stallen 34C is een knusse plek in de historische binnenstad. Met 30 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed. Het gebouw dateert uit 1925 en heeft energielabel C. De huurprijs van €850 is scherp vergeleken met andere studios in Breda.

Buurt Chassé

De studio ligt in de buurt Chassé, een levendig centrumgebied. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,82. Een bewoner zegt: "Goede ervaringen". Een ander noemt het "Levendig maar soms wat rommelig". In de buurt wonen veel alleenstaanden (1335 huishoudens) en de sfeer is stedelijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR op 78 meter. Ook de Coop en Albert Heijn zijn om de hoek. Voor kinderen is er de Nutsbasisschool Boeimeer op loopafstand en het Onze Lieve Vrouwelyceum voor voortgezet onderwijs. De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850 p.m.
Prijs per m²€ 28 p.m.
Woonoppervlakte30m²
Perceeloppervlakte65m²
Bouwjaar1925
EnergielabelC
BuurtChassé
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Achter de Lange Stallen 34C, Breda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

9.3
Giph Mouwen
21-12-2025
Mooie buurt

Goede ervaringen

6.4
Jes
29-06-2024
Levendig centrum

Levendig maar soms wat rommelig Handhavers maken het soms onnodig onveilig.. maken verkeerde indruk... waardoor er agressie komt...zonde

Buurt statistieken

Gegevens uit Chassé

Inwoners3.500
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Chassé

Woningvoorraad2.068
Gem. WOZ-waarde€ 365.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

45 binnen 5 km

SPAR
Ginnekenstraat 147-149
78m
Coop
Karnemelkstraat 13
329m
Albert Heijn
Oude Vest 5
367m

Scholen

68 binnen 5 km

Onze Lieve Vrouwelyceum
Voortgezet onderwijs · 1365 leerlingen
519m
Nutsbasisschool Boeimeer
Basisonderwijs · 198 leerlingen
591m
Montessori + locatie Breda
Basisonderwijs · 456 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Achter de Lange Stallen 34C, Breda

Welk energielabel heeft Achter de Lange Stallen 34C?

De woning aan Achter de Lange Stallen 34C in Breda heeft energielabel C.

Is €850 per maand een goede prijs voor deze studio?

Ja, de huurprijs van €850 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €1.656 voor huurwoningen. De gemiddelde huurprijs per vierkante meter in Chassé is €20,88, wat voor deze studio van 30 m² neerkomt op €28,33 per m². Dat is hoger dan gemiddeld, maar de absolute prijs is laag door het kleine oppervlak.

Hoe is de buurt Chassé om in te wonen?

Chassé is een levendige centrumwijk met een hoge stedelijkheidsgraad. Bewoners geven de buurt een 7,82. Een bewoner noemt het 'levendig maar soms wat rommelig'. Er wonen veel alleenstaanden en de sfeer is dynamisch. Het treinstation ligt op 1,8 km afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 78 meter, dus om de hoek. Ook Coop (329 m) en Albert Heijn (367 m) zijn op loopafstand. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder ver te lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1925. Label C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar reken niet op extreem lage energierekeningen.

Hoeveel studio's zijn er te huur in de buurt?

In de buurt Chassé staan op dit moment 11 huurwoningen te huur, waarvan deze studio er één is. De gemiddelde huurprijs in de buurt is €1.656, dus deze studio is met €850 een stuk goedkoper. Het is een van de weinige betaalbare opties.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in totaal 538 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog voor een centrumgebied. Een bewoner merkt op dat handhavers soms een verkeerde indruk maken. Het is goed om je bewust te zijn van de stedelijke drukte.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk