Studio te huur: Berg en Dalseweg 79A78, Nijmegen
HurenNijmegenStudio'sBerg en Dalseweg 79A78

Berg en Dalseweg 79A78

Hunnerberg, Nijmegen

€ 2.157 p.m.
Buurt Hunnerberg, NijmegenBekijk buurt
Albert Heijn op 372m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Nijmegen-Oost

Deze studio aan de Berg en Dalseweg is een sfeervolle plek in een statig pand uit 1888. Met 40 m² woonoppervlak is het compact maar knus. De huurprijs van €2.157 is aan de hoge kant vergeleken met andere studios in Nijmegen.

Buurt Hunnerberg

De buurt Hunnerberg is een groene, rustige wijk met veel oudere bewoners en studenten. Een bewoner zegt: "Ik vind het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen." Een ander noemt het "een nette dure buurt met degelijk volk." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 7,9. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en heeft een bovengemiddeld aandeel 65-plussers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar Albert Heijn of PLUS, beide op een paar minuten lopen. Ook zijn er basisscholen zoals OBS De Buut en Jenaplanschool de Sterredans twee straten verder. De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Holland2Stay en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.157 p.m.
Prijs per m²€ 54 p.m.
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte5261m²
Bouwjaar1888
BuurtHunnerberg
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Berg en Dalseweg 79A78, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.4
Rachel
05-07-2025
Gezellige buurt

Ik vindt het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen

7.4
Rachel
15-09-2024
GEZELLIG

Ik heb goede ervaringen met deze buurt

7.5
J.F
01-09-2024
Nette dure buurt met degelijk volk

Gezellig, afval ophaal kan verbeterd worden op straten

8.4
Rachel
18-10-2023
Gezellig

Er is veel te doen en er wonen aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hunnerberg

Inwoners4.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hunnerberg

Woningvoorraad1.943
Gem. WOZ-waarde€ 601.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Daalseweg 200
372m
PLUS
Tooropstraat 16-26
391m
Coop
Van 't Santstraat 380
760m

Scholen

59 binnen 5 km

OBS De Buut
Basisonderwijs · 170 leerlingen
299m
Jenaplanschool de Sterredans
Basisonderwijs · 330 leerlingen
511m
Canisius College Gymnasium, atheneum, havo, mavo
Voortgezet onderwijs · 912 leerlingen
520m

Veelgestelde vragen

Over Berg en Dalseweg 79A78, Nijmegen

Is €2.157 huur per maand een realistische prijs voor deze studio?

De huurprijs van €2.157 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €1.169 voor huurwoningen. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €2,91, terwijl deze studio uitkomt op €53,93 per m². De prijs is dus aanzienlijk hoger dan wat gebruikelijk is in Hunnerberg.