Studio te koop: Brakstraat 30F, Middelburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenMiddelburgStudio'sBrakstraat 30F

Brakstraat 30F

Damplein, Middelburg

€ 179.000
Buurt Damplein, MiddelburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een studio in een historisch pand

Deze studio aan de Brakstraat 30F in Middelburg is gevestigd in een pand uit 1716, midden in de historische binnenstad. Met 27 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €179.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Middelburg.

Buurt Damplein

De buurt Damplein is een levendig stadsdeel met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van 2746 adressen per km². Meer over de buurt Damplein.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 618 meter) of bij de SPAR (655 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals ABS Middelburg (617 meter) en de Regenboogschool (784 meter). Het treinstation van Middelburg ligt op 700 meter. De gemeente Middelburg biedt een rijk cultureel aanbod.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sonja Boogaard Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 179.000
Prijs per m²€ 6.630
Woonoppervlakte27m²
Perceeloppervlakte283m²
Bouwjaar1716
BuurtDamplein
WijkBinnenstad
GemeenteMiddelburg

Locatie

Brakstraat 30F, Middelburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Damplein

Inwoners1.750
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Damplein

Woningvoorraad1.227
Gem. WOZ-waarde€ 290.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Fazantenhof 18
618m
SPAR
Segeersstraat 15-17
655m
Jumbo
Vrijlandstraat 51
1012m

Scholen

36 binnen 5 km

ABS Middelburg
Basisonderwijs · 487 leerlingen
617m
Calvijn College Middelburg
Voortgezet onderwijs · 418 leerlingen
637m
Basisschool Regenboogschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
784m

Veelgestelde vragen

Over Brakstraat 30F, Middelburg

Is €179.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €179.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt Damplein (€486.389) en ook onder de mediaan (€425.000). De studio is met 27 m² wel veel kleiner dan het buurtgemiddelde van 108 m². De prijs per m² is met €6.630 relatief hoog, maar past bij een studio in het centrum van Middelburg.

Hoe oud is het pand en wat betekent dat voor onderhoud?

Het pand is gebouwd in 1716, wat betekent dat het een monumentaal karakter heeft. Oudere panden kunnen vragen om extra onderhoud, zoals aan het dak, de fundering of het houtwerk. In de buurt is 44,4% van de woningen gebouwd voor 1945.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Damplein is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2746 adressen per km². Dat betekent dat er veel voorzieningen, winkels en horeca op loopafstand zijn. Het is een levendige omgeving.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn op 618 meter en SPAR op 655 meter. Ook Jumbo is bereikbaar op ongeveer 1 km. Je kunt dus gemakkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder auto.

Hoe veilig is de buurt Damplein?

In de buurt zijn in de laatste meting 112 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een stedelijk centrumgebied. Het is aan te raden om zelf de sfeer te ervaren en eventueel de politiecijfers te raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt Damplein is 66 dagen. Dat is een indicatie van hoe lang woningen gemiddeld te koop staan. Voor een studio kan dit afwijken, afhankelijk van de vraag.

Sonja Boogaard Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Sonja Boogaard Makelaardij