Studio te koop: Coremolen 5M17, Noordwijkerhout
KopenNoordwijkStudio'sCoremolen 5M17

Coremolen 5M17

Noordwijkerhout Centrum, Noordwijk

€ 379.000
Buurt Noordwijkerhout Centrum, NoordwijkerhoutBekijk buurt
Albert Heijn op 82m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in het hart van Noordwijkerhout

Deze studio van 39 m² uit 2013 is een fijne, compacte woning midden in het dorp. Het is een rustige plek, maar je bent zo in de gezellige drukte van het centrum. De vraagprijs van €379.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar de locatie en het bouwjaar maken het marktconform. Bekijk ook andere studios in Noordwijk voor een vergelijking.

Buurt Noordwijkerhout Centrum

De buurt Noordwijkerhout Centrum is een levendige en groene omgeving. Een bewoner zegt: "Schoon, mooi en gezellig, dichtbij het dorp, supermarkten en speeltuintjes!" Een ander noemt het "een veilig en rustig dorp met een sterke gemeenschap". Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,88. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 82 meter. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals RKBS Prinsenhof (twee straten verder) en De Regenboog (tien minuten lopen). De gemeente Noordwijk biedt daarnaast ruime recreatiemogelijkheden.

Over deze aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heemskerk Makelaardij-Hypotheken-Verzekeringen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 379.000
Prijs per m²€ 9.718
Woonoppervlakte39m²
Perceeloppervlakte869m²
Bouwjaar2013
BuurtNoordwijkerhout Centrum
WijkNoordwijkerhout
GemeenteNoordwijk

Locatie

Coremolen 5M17, Noordwijkerhout

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.9
Ewelina
26-01-2026
Perfect

Schoon, mooi en gezellig, dichtbij het dorp, supermarkten en speeltuintjes! Leuk voor ouders en kinderen. Er is genoeg te doen en alles is op loopafstand te bereiken! Zelfs de bushalte is heel dichtbij! Gewoon perfect!

9.9
Ewelina
16-12-2025
Fantastisch

Noordwijkerhout is een veilig en rustig dorp met een sterke gemeenschap. De omgeving is schoon en groen, met goede voorzieningen, zoals winkels en scholen. Bovendien sta je binnen korte tijd in de duinen en aan zee, ideaal voor ontspanning en natuur. Een fijne plek om te wonen waar je je snel thuis voelt!!!

6.9
Anita
25-09-2025
Wij wonen op een leuk plein.we hebben goed contact met bepaalde buren en somige buren ook niet

Ik vind als je in een woning woo nt waar je 8 honden heb en zo nu een nest puppy,en als je ook nog5 parkeer vakken bezet houd en waarvan je er daarvan 2 niet gebruikt vindt ik het behoorlijk asso.en het wordt maar gedoogdt ook .de woningbouw doet er niks aan .als mailt krijg je geen antwoord.terwijl ze dit wel te horen te doen .ook vindt dat er veel te hard geteden wordt op de viaductweg .hier ook al eerder aangegeven maar doen hier ook niks asn

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordwijkerhout Centrum

Inwoners1.685
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km