Studio te koop: Edeseweg 21-2, Wekerom
KopenEdeStudio'sEdeseweg 21-2

Edeseweg 21-2

Wekerom dorp, Ede

€ 245.000
Buurt Wekerom dorp, WekeromBekijk buurt
Coop op 483m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Wekerom

Deze studio aan de Edeseweg 21-2 in Wekerom is een knusse woning met een verleden. Het bouwjaar 1938 geeft het pand een eigen sfeer, terwijl de 34 vierkante meter voldoende ruimte biedt voor een zelfstandig bestaan. Met een vraagprijs van €245.000 is dit een marktconforme optie voor wie een betaalbare woning zoekt in deze rustige omgeving. Vergelijkbare studios in Ede laten zien dat dit prijsniveau past bij wat er in de regio wordt gevraagd.

Wekerom dorp: rustig en groen

Wekerom dorp is een kleine, rustige kern in de gemeente Ede. De buurt Wekerom dorp telt zo'n 1510 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. De omgeving is groen en biedt volop mogelijkheden om te wandelen of fietsen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die op nog geen 500 meter afstand ligt, letterlijk om de hoek. Ook de School met de Bijbel Wekerom is vlakbij, op loopafstand. Voor meer uitgebreide winkelmogelijkheden of voortgezet onderwijs moet je wel iets verder reizen, maar de basis is dichtbij. De gemeente Ede biedt daarnaast een breed scala aan voorzieningen op iets grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stroomberg Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 7.206
Woonoppervlakte34m²
Perceeloppervlakte395m²
Bouwjaar1938
BuurtWekerom dorp
WijkWekerom
GemeenteEde

Locatie

Edeseweg 21-2, Wekerom

Buurt statistieken

Gegevens uit Wekerom dorp

Inwoners1.510
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Edeseweg 118
483m
PLUS
Dorpsstraat 28
3637m
SPAR
Dorpsstraat 4a
4277m

Scholen

5 binnen 5 km

School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
434m
Basisschool met de Bijbel
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2114m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
3335m

Veelgestelde vragen

Over Edeseweg 21-2, Wekerom

Is €245.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €245.000 voor een studio van 34 m² in Wekerom is marktconform. In de regio Ede worden vergelijkbare studios vaak voor dit bedrag aangeboden. Het is een redelijke prijs gezien de ligging en het bouwjaar, al is het wel aan de hoge kant voor een studio van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van Wekerom?

Wekerom is een dorp in de gemeente Ede, gelegen in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen. De omgevingsadressendichtheid is laag (241), wat aangeeft dat het rustig is.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, de Coop supermarkt ligt op 483 meter afstand, dus op loopafstand. Ook de School met de Bijbel Wekerom (basisonderwijs) is dichtbij, op 434 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is 9 km verderop.

Wat is de sfeer in de buurt?

Wekerom dorp is een rustige, groene buurt met veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig misdrijven (13 totaal). Het is een plek waar je tot rust kunt komen.

Hoe oud is de woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1938, dus het is een oudere studio.

Is er een tuin of balkon bij deze studio?

In de gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het is een studio, dus waarschijnlijk is er alleen een binnenruimte. Voor specifieke informatie kun je het beste contact opnemen met de makelaar.

Stroomberg Makelaardij