Studio te koop: Elzenoordlaan 26B, Vrouwenpolder
KopenVeereStudio'sElzenoordlaan 26B

Elzenoordlaan 26B

Vrouwenpolder, Veere

€ 249.500
Buurt Vrouwenpolder, VrouwenpolderBekijk buurt
PLUS op 92m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vrouwenpolder

Deze studio aan de Elzenoordlaan 26B in Vrouwenpolder is een fijne, lichte plek. Met 44 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een studios in Veere.

Vrouwenpolder

Vrouwenpolder is een dorp met veel voorzieningen en een heerlijke ligging aan zee. Een bewoner zegt: "Zon, zee en wind. Heerlijk wonen, mooie natuur, het strand en zee dichtbij." De buurt telt 720 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, groene omgeving. Bekijk ook de gemeente Veere voor meer over de regio.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 92 meter. Ook de basisschool Basissch De Goede Polder is op loopafstand, twee straten verder. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals Samenwerkingsschool De Lispeltuut en Eben Haezerschool, maar die liggen verder weg. Het dorp heeft een restaurant en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Duvekot Makelaardij & Taxateur O.G. en op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.500
Prijs per m²€ 5.670
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte1340m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtVrouwenpolder
WijkVrouwenpolder
GemeenteVeere

Locatie

Elzenoordlaan 26B, Vrouwenpolder

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
An
26-08-2024
Zon, zee en wind

Dorp met veel voorzieningen en veel toeristen. Heerlijk wonen mooie natuur het strand en zee dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrouwenpolder

Inwoners720
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Fort den Haakweg 12
92m
PLUS
Herdershof 45
3674m
Jumbo
Dorpsstraat 20
4663m

Scholen

4 binnen 5 km

Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
247m
Samenwerkingsschool De Lispeltuut
Basisonderwijs · 79 leerlingen
4615m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 151 leerlingen
4751m

Veelgestelde vragen

Over Elzenoordlaan 26B, Vrouwenpolder

Welk energielabel heeft Elzenoordlaan 26B?

De woning aan Elzenoordlaan 26B in Vrouwenpolder heeft energielabel C.

Is €249.500 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €249.500 is marktconform voor een studio van 44 m² in Vrouwenpolder. De prijs per vierkante meter ligt rond de €5.670, wat gebruikelijk is voor deze omgeving. Het energielabel C is gemiddeld, dus de energiekosten zijn redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Vrouwenpolder?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er is een PLUS-supermarkt op 92 meter afstand. Ook zijn er basisscholen, een restaurant en een park op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of bibliotheek moet je naar Middelburg of Veere.

Is Vrouwenpolder een rustige buurt?

Ja, Vrouwenpolder is een rustig dorp met veel natuur en strand dichtbij. Het heeft 720 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn relatief weinig misdrijven (13 in totaal), wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet extreem. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten. Het is geen nieuwbouwwoning, maar met label C zit je qua isolatie en verwarming op een normaal niveau.

Zijn er veel toeristen in Vrouwenpolder?

Ja, Vrouwenpolder trekt veel toeristen vanwege de ligging aan zee en het strand. Een bewoner noemt het dorp "heerlijk wonen" maar met "veel toeristen". In het hoogseizoen kan het druk zijn, maar buiten het seizoen is het rustig.

Duvekot Makelaardij & Taxateur O.G.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk