Studio te koop: Giststraat 3A, Delft
KopenDelftStudio'sGiststraat 3A

Giststraat 3A

Centrum-Zuidwest, Delft

€ 195.000
Buurt Centrum-Zuidwest, DelftBekijk buurt
AH to go op 302m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
41% van de bewoners is 15-25 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in het hart van Delft

Deze studio aan de Giststraat is een knusse plek midden in de historische binnenstad. Met 24 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €195.000 ligt 47% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt voor een studios in Delft.

Buurt Centrum-Zuidwest

De buurt Centrum-Zuidwest is het levendige hart van Delft, met veel studenten en jonge werkenden. Van de 1.555 inwoners is 41% tussen de 15 en 25 jaar. Het is een dichtbevolkte buurt met een hoge omgevingsadressendichtheid van 5.547 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go om de hoek (op 2 minuten lopen), of bij Jumbo en Albert Heijn op 5 minuten lopen. In de buurt vind je ook basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool de Oostpoort (op 8 minuten lopen) en het Christelijk Lyceum Delft voor voortgezet onderwijs (op 7 minuten lopen). De gemeente Delft biedt een rijke historie en talloze voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HuisPortaal en HuisPortaal op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 195.000
Prijs per m²€ 8.125
Woonoppervlakte24m²
Perceeloppervlakte28m²
Bouwjaar1800
EnergielabelE
BuurtCentrum-Zuidwest
WijkBinnenstad
GemeenteDelft

Locatie

Giststraat 3A, Delft

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuidwest

Inwoners1.555
Mannen61%
Vrouwen39%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Zuidwest

Woningvoorraad813
Gem. WOZ-waarde€ 335.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

45 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 11
302m
Jumbo
Bastiaansplein 135
347m
Albert Heijn
Brabantse Turfmarkt 33
357m

Scholen

56 binnen 5 km

Scholencombinatie Delfland (Grotius)
Voortgezet onderwijs · 258 leerlingen
483m
Christelijk Lyceum Delft, locatie sc Delfland BEROEPSGERICHTE LEERWEGEN (VMBO-KBL/BBL)
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
524m
Rooms Katholieke Basisschool de Oostpoort
Basisonderwijs · 217 leerlingen
650m

Veelgestelde vragen

Over Giststraat 3A, Delft

Welk energielabel heeft Giststraat 3A?

De woning aan Giststraat 3A in Delft heeft energielabel E.

Is €195.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €195.000 ligt 47% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€369.667). Dat is fors lager, maar de studio is met 24 m² ook 65% kleiner dan het buurtgemiddelde van 69 m². De prijs per m² is met €8.125 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €5.406 per m². Het is een marktconforme prijs voor een kleine studio in het centrum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om hier rekening mee te houden in je maandlasten.

Hoe is de buurt Centrum-Zuidwest om in te wonen?

Centrum-Zuidwest is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel studenten en jonge werkenden. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, restaurants en het treinstation op 0,6 km. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, maar ook relatief veel misdrijven (119 in de buurt).

Zijn er parkeermogelijkheden bij deze woning?

De advertentie vermeldt geen parkeergegevens. In het centrum van Delft is parkeren vaak beperkt en betaald. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar specifieke parkeermogelijkheden.

Hoeveel kamers heeft deze studio?

Het is een studio, wat betekent dat de woonkamer, slaapkamer en keuken in één ruimte zijn. De advertentie vermeldt geen aparte slaapkamer. De oppervlakte is 24 m², dus het is een compacte eenheid.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Delft ligt op 0,6 km afstand, ongeveer 7 minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar met de trein.

HuisPortaal
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen