Studio te huur: Maarland Zuidzijde 14C, Brielle
HurenVoorne aan ZeeStudio'sMaarland Zuidzijde 14C

Maarland Zuidzijde 14C

Brielle, Voorne aan Zee

€ 1.800 p.m.
Buurt Brielle, BrielleBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio met karakter in Brielle

Deze studio in een monumentaal pand uit 1890 ademt historie. Met 21 m² is het een compacte, maar complete woonruimte. De huurprijs van €1.800 is aan de hoge kant voor een studio, maar de unieke uitstraling en de ligging in het centrum van Brielle maken het bijzonder. Bekijk ook andere studios in Voorne aan Zee voor een prijsvergelijking.

Brielle: een fijne buurt

De buurt Brielle is een levendige wijk met een mix van inwoners. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, wordt veel georganiseerd." De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens. De sfeer is gemoedelijk en er is veel saamhorigheid. Lees meer over de buurt Brielle.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Voor de kinderen is er de Informele samenwerkingsschool Brielse Veste op loopafstand. Ook de middelbare scholen Yuverta vmbo Brielle en Praktijk College Brielle zijn goed bereikbaar. De gemeente Voorne aan Zee biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via www.vva.amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.800 p.m.
Prijs per m²€ 86 p.m.
Woonoppervlakte21m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1890
EnergielabelC
BuurtBrielle
WijkBrielle
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Maarland Zuidzijde 14C, Brielle

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
hdevries
03-03-2026
Heerlijk wonen

Fijne buurt word veel georganiseerd, alleen de info die hier over mijn woning staat klopt totaal niet, qua bouwjaar niet en ook qua oppervlakte niet.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brielle

Inwoners3.065
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Brielle

Woningvoorraad1.726
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Thoelaverweg 1
691m
Albert Heijn
Thoelaverweg 2
752m
Lidl
Ruggeplein 10-20
1134m

Scholen

15 binnen 5 km

Informele samenwerkingsschool Brielse Veste
Basisonderwijs · 297 leerlingen
592m
Yuverta vmbo Brielle
Voortgezet onderwijs · 502 leerlingen
1124m
Praktijk College Brielle
Voortgezet onderwijs · 36 leerlingen
1146m

Veelgestelde vragen

Over Maarland Zuidzijde 14C, Brielle

Welk energielabel heeft Maarland Zuidzijde 14C?

De woning aan Maarland Zuidzijde 14C in Brielle heeft energielabel C.

Is €1.800 per maand een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €1.800 ligt iets onder de gemiddelde huurprijs in de buurt (€1.933) en is gelijk aan de mediaan (€1.900). De prijs per m² is met €85,71 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €37,76, maar dat komt doordat deze studio veel kleiner is dan de gemiddelde huurwoning in Brielle. Het is een marktconforme prijs voor een studio in het centrum.