Studio te koop: Molenstraat 8-5, Renswoude
Verkocht onder voorbehoud
KopenRenswoudeStudio'sMolenstraat 8-5

Molenstraat 8-5

Renswoude, Renswoude

€ 289.500
Buurt Renswoude, RenswoudeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 222m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een lichte studio in het groene Renswoude

Deze studio uit 2017 is een fijne, compacte woning in het centrum van Renswoude. Met 40 m² woonoppervlak is het een praktische basis. De vraagprijs van €289.500 is aan de hoge kant voor een studio, maar de nieuwbouw en de ligging maken het een interessante optie. Bekijk ook het aanbod van studios in Renswoude voor vergelijkbare woningen.

Renswoude: een dorp met karakter

Renswoude is een klein dorp in de provincie Utrecht, met zo'n 3.500 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving waar veel gezinnen wonen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,7. Een bewoner zegt: "Voor de 18 jaar dat ik hier al woon heb ik het nog steeds erg naar mijn zin en voel ik me ook nog op mijn gemak." Een ander noemt het "klein maar fijn" en waardeert de gezelligheid. De buurt Renswoude heeft een mix van leeftijden, met veel inwoners tussen 25 en 65 jaar.

Dagelijks leven in de straat

De Molenstraat ligt in het hart van Renswoude, waar je voor dagelijkse boodschappen terecht kunt bij de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool De Stifthorst (twee straten verder) en Christelijke Basisschool de Borgwal (vijf minuten lopen). Voor een uitgebreider aanbod aan voorzieningen kun je uitwijken naar omliggende dorpen. De gemeente Renswoude biedt een rustige woonomgeving met voldoende basisvoorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Geijtenbeek én Boers Woudenberg.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.500
Prijs per m²€ 7.238
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte1172m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtRenswoude
WijkWijk 00
GemeenteRenswoude

Locatie

Molenstraat 8-5, Renswoude

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Sabien van Ginkel
20-05-2025
Behulpzame en vriendelijke buurt

Voor de 18 jaar dat ik hier al woon heb ik het nog steeds erg naar mijn zin en voel ik me ook nog op mijn gemak. Alleen jammer dat je voor veel naar de omgelegen stadjes/dorpen moet.

8.5
Matthias
11-04-2025
Klein maar fijn

Mijn buurt is heel gezellig. In dit kleine dorp zelf heb je maar een aantal bezienswaardigheden maar wel hele leuke paadjes om het dorp heen

Buurt statistieken

Gegevens uit Renswoude

Inwoners3.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Dorpsplein 14
222m
PLUS
Schras 9
3139m
Aldi
Dorpsstraat 238
3140m

Scholen

8 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Stifthorst
Basisonderwijs · 173 leerlingen
363m
Christelijke Basisschool de Borgwal
Basisonderwijs · 250 leerlingen
540m
Nederwoud, School met de Bijbel
Basisonderwijs · 109 leerlingen
3080m

Veelgestelde vragen

Over Molenstraat 8-5, Renswoude

Welk energielabel heeft Molenstraat 8-5?

De woning aan Molenstraat 8-5 in Renswoude heeft energielabel A.

Is €289.500 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €289.500 voor een studio van 40 m² in Renswoude is aan de hoge kant. Vergelijkbare nieuwbouwstudio's in de regio zijn vaak iets lager geprijsd. De prijs weerspiegelt de goede staat en de centrale ligging in het dorp.

Hoe is de buurt Renswoude om in te wonen?

Renswoude is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 8,7 en noemen het 'gezellig' en 'fijn'. Het dorp heeft basisvoorzieningen zoals een supermarkt en basisscholen, maar voor grotere steden of uitgaansgelegenheden moet je naar omliggende plaatsen. Het is een groene omgeving met veel wandel- en fietsmogelijkheden.

Wat zijn de energiekosten van deze studio?

Omdat de studio uit 2017 komt, is de isolatie waarschijnlijk goed, wat lagere stookkosten betekent. Zonder exact label kunnen we geen concrete bedragen noemen, maar nieuwbouwwoningen zijn over het algemeen energiezuinig.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, in Renswoude zelf vind je een PLUS-supermarkt op loopafstand en twee basisscholen. Voor een breder aanbod, zoals een middelbare school of een ziekenhuis, moet je naar omliggende plaatsen zoals Veenendaal of Amersfoort. Het treinstation is op 4,4 km afstand, dus voor OV ben je aangewezen op de auto of fiets.

Hoe veilig is de buurt?

Renswoude is een rustig dorp met een laag criminaliteitscijfer. In de CBS-data staan 57 misdrijven voor de hele buurt, wat relatief laag is. Bewoners voelen zich er veilig en op hun gemak, zoals blijkt uit de reviews.

Is deze studio geschikt voor een starter?

De studio is compact en betaalbaar voor een starter, al is de prijs aan de hoge kant. Het is een zelfstandige woning met een moderne uitstraling. Houd er rekening mee dat er geen aparte slaapkamer is, wat voor sommige starters een nadeel kan zijn.