Studio te huur: 's-Gravenzandelaan 171U, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagStudio's's-Gravenzandelaan 171U

's-Gravenzandelaan 171U

Schildersbuurt-West, Den Haag

€ 786 p.m.
Buurt Schildersbuurt-West, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 155 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 40 dagen
AI-samenvatting

Een stek in de Schildersbuurt

Deze studio aan de 's-Gravenzandelaan is een frisse, energiezuinige woning in het hart van Den Haag. Met energielabel A++ en een bouwjaar van 2021 is het een comfortabele basis voor wie zelfstandig wil wonen. De huurprijs van €786 is marktconform voor een studio in deze buurt. Bekijk ook andere studios in Den Haag voor een idee van het aanbod.

Schildersbuurt-West

De buurt is levendig en gemêleerd. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 6,5. Een bewoner zegt: "Het is een hele prettige buurt, maar er gebeurt hier van alles en nog wat." Een ander noemt het "super gezellig" en voelt zich veilig. De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens. Meer over de buurt Schildersbuurt-West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek. Ook een Lidl en SPAR express zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Parachute en KC de Telescoop zijn tien minuten lopen, en het voortgezet onderwijs is ook dichtbij. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Linden Vastgoedmanagement B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 786 p.m.
Prijs per m²€ 39 p.m.
Woonoppervlakte20m²
Perceeloppervlakte1121m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtSchildersbuurt-West
WijkSchildersbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

's-Gravenzandelaan 171U, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

4.6
Wasim
28-12-2025
Heel fijn maar saai

Het is een hele prettige buurt, maar er gebeurt hier van alles en nog wat. Gelukkig heb je hier ook aardige mensen die weleens met je willen praten.

6.1
Smi
07-05-2025
Gezellig maar irritant verkeer

Altijd mijn zin gehad in deze buurt op het verkeer na

8.6
Aliyah benali
03-11-2023
Gezelligheid

Mijn buurt is super gezellig. Iedereen kent elkaar en niemand heeft problemen met elkaar. We zien elkaar als een familie broer en zus. Ik voel mij veilig hier.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt-West

Inwoners14.245
Mannen51%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Schildersbuurt-West

Woningvoorraad5.835
Gem. WOZ-waarde€ 242.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen76%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Albert Heijn
Steijnlaan 106
485m
Albert Heijn
Elandstraat 160
990m
Lidl
Wesselsstraat 500
990m

Scholen

10 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3323m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3871m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
4053m

Veelgestelde vragen

Over 's-Gravenzandelaan 171U, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft 's-Gravenzandelaan 171U?

De woning aan 's-Gravenzandelaan 171U in 'S-Gravenhage heeft energielabel A++.

Is €786 per maand een eerlijke prijs voor deze studio?

De huurprijs van €786 ligt iets onder de mediaan van €834 voor huurwoningen in de buurt. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €35,49, wat voor deze studio van 20 m² neerkomt op €39,30 per m². Dat is iets boven het buurtgemiddelde, maar het energielabel A++ en het bouwjaar 2021 maken de woning zeer zuinig, wat de totale woonlasten relatief laag houdt.

Hoeveel studio's zijn er beschikbaar in de buurt?

In de Schildersbuurt-West staan op dit moment 25 huurwoningen te huur, waarvan de meeste studio's of kleine appartementen zijn. De gemiddelde oppervlakte is 25 m² en de gemiddelde prijs is €810. Het aanbod is dus beperkt, maar deze studio is met 20 m² iets kleiner dan gemiddeld.

Wat is de sfeer in de Schildersbuurt-West?

Bewoners geven de buurt een 6,5. Ze waarderen de gezelligheid en de sociale contacten, maar noemen ook drukte en verkeer als minpunten. Een bewoner zegt: "Iedereen kent elkaar en niemand heeft problemen met elkaar." Een ander vindt het "heel fijn maar saai". Het is een levendige stadswijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen en OV-haltes in de buurt zijn.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde Albert Heijn zit op 485 meter, om de hoek. Ook een Lidl en SPAR express zijn binnen 1 km te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel A++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. Het bouwjaar 2021 zorgt voor moderne installaties. Je kunt dus rekenen op een lage energierekening.