Studio te koop: van Damstraat 14, Putten
Onder optie
KopenPuttenStudio'svan Damstraat 14

van Damstraat 14

Putten-Zuid-Oost, Putten

€ 780.000
Buurt Putten-Zuid-Oost, PuttenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Jumbo op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in een karakteristiek pand

Deze studio aan de van Damstraat in Putten is gevestigd in een pand uit 1932. Met 26 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant, zeker in vergelijking met andere studios in Putten.

Putten-Zuid-Oost

De buurt Putten-Zuid-Oost is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Rustig, wel sociale controle". Een ander noemt het "zeker n goeie buurt. Lekker rustig evjt prachtig hier". De buurt telt ruim 6200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo en Albert Heijn, beide op loopafstand. Ook basisscholen zoals De Fontein en Gabriëlschool zijn dichtbij. Het station van Putten ligt op 3,2 km afstand. De gemeente Putten biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Het Geldersch Huys Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 780.000
Prijs per m²€ 30.000
Woonoppervlakte26m²
Perceeloppervlakte915m²
Bouwjaar1932
EnergielabelG
BuurtPutten-Zuid-Oost
WijkPutten
GemeentePutten

Locatie

van Damstraat 14, Putten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.7
Bert
31-05-2025
Rustig, wel sociale controle

Van de buren geen overlast, soms wel van tokkies uit de buurt.

8.1
Thomas
27-06-2024
Zeker n goeie buurt. Lekker rustig evjt prachtig hier

Een buurt kan echt de sfeer maken! Het is zo belangrijk dat een buurt een gevoel van gemeenschap en veiligheid uitstraalt. Een buurt waar mensen vriendelijk zijn en elkaar begroeten, dat is echt een pluspunt. Het is ook fijn als er groene ruimtes zijn waar mensen kunnen ontspannen en kinderen kunnen spelen. Een buurt met goede voorzieningen zoals winkels, scholen en parken maakt het leven zoveel gemakkelijker. En laten we eerlijk zijn, een buurt met leuke evenementen en activiteiten is gewoonweg geweldig! Het draagt bij aan de levendigheid en het plezier in de buurt. Kortom, een geweldige buurt is een plek waar je je thuis voelt, waar je buren als vrienden zijn en waar er altijd iets te doen is!

Buurt statistieken

Gegevens uit Putten-Zuid-Oost

Inwoners6.230
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Putten-Zuid-Oost

Woningvoorraad2.586
Gem. WOZ-waarde€ 439.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Postweg 4
111m
Albert Heijn
Voorthuizerstraat 2
130m
Dekamarkt
Achterstraat 31
381m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Fontein
Basisonderwijs · 193 leerlingen