Studio te koop: Zuidende 25, Helmond
KopenHelmondStudio'sZuidende 25

Zuidende 25

Centrum, Helmond

€ 169.000
Buurt Centrum, HelmondBekijk buurt
Zapolski op 234m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Studio in het hart van Helmond

Deze studio aan Zuidende 25 is een compacte woning midden in het centrum van Helmond. Met 25 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare optie voor wie zelfstandig wil wonen. De vraagprijs van €169.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Helmond.

Buurt Centrum

De buurt Centrum is dichtbevolkt met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een levendige omgeving met winkels, horeca en voorzieningen op loopafstand. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat bijdraagt aan een moderne uitstraling.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Zapolski op twee straten verder, of naar Lidl op tien minuten lopen. Basisschool De Vuurvogel is om de hoek, en het Jan van Brabant College ligt naast de deur. De gemeente Helmond biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Best Intermediair Groep.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.000
Prijs per m²€ 6.760
Woonoppervlakte25m²
Perceeloppervlakte340m²
Bouwjaar1980
EnergielabelC
BuurtCentrum
WijkBinnenstad
GemeenteHelmond

Locatie

Zuidende 25, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.890
Gem. WOZ-waarde€ 188.000
Koopwoningen12%
Huurwoningen88%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Zapolski
Noord Koninginnewal 40
234m
Lidl
Heistraat 65
627m
Lidl
Taftstraat 2
714m

Scholen

40 binnen 5 km

Jan van Brabant College vestiging Molenstraat
Voortgezet onderwijs · 859 leerlingen
159m
Brede basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 409 leerlingen
630m
De Korenaer Helmond
Speciaal onderwijs · 101 leerlingen
748m

Veelgestelde vragen

Over Zuidende 25, Helmond

Welk energielabel heeft Zuidende 25?

De woning aan Zuidende 25 in Helmond heeft energielabel C.

Is €169.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €169.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€439.750) en ook onder de mediaan (€372.000). Houd er rekening mee dat het om een kleine studio van 25 m² gaat, terwijl het buurtgemiddelde 99 m² is. De prijs per m² is met €6.760 relatief hoog, maar past bij een centrumlocatie.

Wat is de ligging van deze studio?

De studio ligt in het centrum van Helmond, op loopafstand van winkels, restaurants en het treinstation (0,9 km). De omgeving is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Het is een levendige buurt met veel eenpersoonshuishoudens.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C is redelijk zuinig voor een woning uit 1980. Het betekent dat de isolatie en installaties gemiddeld zijn. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet zo laag zijn als bij label A. In de buurt heeft 69,2% van de woningen label A+ of beter, dus deze studio scoort minder goed dan het gemiddelde.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Jan van Brabant College (voortgezet onderwijs) ligt op 159 meter, en Brede basisschool De Vuurvogel op 630 meter. Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt Centrum?

In de buurt zijn 772 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een centrumgebied. Het is een dichtbevolkte wijk met veel horeca en winkels, wat drukte en incidenten met zich mee kan brengen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 66 dagen. Dat is redelijk snel, wat wijst op een actieve markt. Voor een studio in het centrum kan de verkooptijd afwijken, afhankelijk van de vraag naar kleine woningen.

Best Intermediair Groep
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar