Tussenwoning te huur: Abrikozenstraat 239, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagTussenwoningenAbrikozenstraat 239

Abrikozenstraat 239

Vruchtenbuurt, Den Haag

€ 2.394 p.m.
Buurt Vruchtenbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in de Vruchtenbuurt

Deze tussenwoning uit 1932 ademt de sfeer van een klassieke Haagse volksbuurt, met een royale 125 m² woonoppervlak. De woning is te huur voor €2.394 per maand, een prijs die boven het buurtgemiddelde ligt. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Bekijk ook andere tussenwoningen in Den Haag voor een vergelijking.

De Vruchtenbuurt

De Vruchtenbuurt is een gemengde buurt met gezinnen, studenten en senioren. Een bewoner zegt: "Hele leuke buurt" en een ander noemt het "gezellig". De buurt telt ruim 7.200 inwoners, met een mix van huishoudens. De meeste woningen zijn koopwoningen (79%), maar er zijn ook huurwoningen beschikbaar. Lees meer over de Vruchtenbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (om de hoek) en Aldi (twee straten verder). Ook Jumbo is op loopafstand. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof, beide op ongeveer tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rotsvast Den Haag op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.394 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte87m²
Bouwjaar1932
EnergielabelD
BuurtVruchtenbuurt
WijkVruchtenbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Abrikozenstraat 239, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Max
04-06-2024
Goed

Hele leuke buury

7.3
Suzanne
31-10-2023
Gezellig

Onze buurt is een gemengde gemeenschap met van alles wat. Gezinnen, studenten, senioren. Daarnaast zijn er voor iedereen enorm veel gelegenheden. Leuke winkeltjes, lekkere restaurantjes, speeltuintjes, stukken park. De ideale buurt om te wonen voor jong en oud!

Buurt statistieken

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Inwoners7.245
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Vruchtenbuurt

Woningvoorraad3.249
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

63 binnen 5 km

Albert Heijn
De Savornin Lohmanplein 20
661m
Aldi
De Savornin Lohmanplein 26 - 30
677m
Jumbo
Anemoonstraat 4
908m

Scholen

2 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4879m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
4917m

Veelgestelde vragen

Over Abrikozenstraat 239, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Abrikozenstraat 239?

De woning aan Abrikozenstraat 239 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is de huurprijs van €2.394 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €2.394 ligt 16% boven het buurtgemiddelde van €2.070. De gemiddelde huurprijs per m² in de Vruchtenbuurt is €17,24, terwijl deze woning uitkomt op €19,15 per m². Het is daarmee aan de hoge kant, maar de woning is met 125 m² ook ruimer dan het gemiddelde van 133 m² in de buurt.

Wat is de sfeer in de Vruchtenbuurt?

De Vruchtenbuurt wordt omschreven als een gemengde gemeenschap met gezinnen, studenten en senioren. Bewoners waarderen de leuke winkeltjes, restaurantjes, speeltuintjes en parken. De buurt scoort gemiddeld een 7,38 op basis van twee beoordelingen.

Hoe is het energielabel D te duiden?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1932. Het betekent dat de woning niet optimaal geïsoleerd is, dus je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (661 m) en Aldi (677 m). Ook zijn er basisscholen en kinderdagverblijven in de buurt. Het treinstation ligt op 5,2 km afstand, dus voor OV ben je aangewezen op bus of tram.

Hoeveel huurwoningen zijn er beschikbaar in de Vruchtenbuurt?

Op dit moment staan er 5 huurwoningen te huur in de buurt, met prijzen variërend van €1.550 tot €2.499. De gemiddelde huurprijs is €2.070. Deze woning is met €2.394 een van de duurdere opties.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 125 m² woonoppervlak en een perceel van 87 m² is de woning ruim genoeg voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen (1.220 huishoudens met kinderen) en er zijn speeltuintjes en scholen in de omgeving.

Rotsvast Den Haag
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Rotsvast Den Haag
rotsvast.nl
Bekijk
Rotsvast Den Haag