Tussenwoning te koop: Adenauerstraat 11, Zevenaar
KopenZevenaarTussenwoningenAdenauerstraat 11

Adenauerstraat 11

Methen, Zevenaar

€ 389.000
Buurt Methen, ZevenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Zevenaarse buurt

Deze tussenwoning aan de Adenauerstraat ademt rust en ruimte. Met 136 m² woonoppervlak en een perceel van 237 m² is het een fijn thuis voor wie graag wat extra vierkante meters heeft. De woning uit 1987 heeft energielabel C, wat betekent dat je redelijk zuinig woont. De vraagprijs van €389.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere tussenwoningen in Zevenaar.

De buurt Methen

Methen is een wijk in Zevenaar waar het prettig wonen is. De buurt telt zo'n 2.800 inwoners en kent een mix van huishoudens: veel een- en tweepersoons, maar ook gezinnen met kinderen. De woningvoorraad bestaat voor bijna 80% uit eengezinswoningen, en iets meer dan de helft is koop. Het is een rustige, groene omgeving, ideaal om tot rust te komen. Meer over de buurt Methen lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de SPAR, op een kwartier lopen. Ook PLUS, Aldi en Albert Heijn zitten op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is IKC De Tamboerijn om de hoek (6 minuten lopen), en het Liemers College voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Zevenaar biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via GABA Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 2.860
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte237m²
Bouwjaar1987
EnergielabelC
BuurtMethen
WijkZevenaar
GemeenteZevenaar

Locatie

Adenauerstraat 11, Zevenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Methen

Inwoners2.815
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Methen

Woningvoorraad1.376
Gem. WOZ-waarde€ 284.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

12 binnen 5 km

SPAR
Spaansmaat 10
1577m
PLUS
Masiusplein 24
1610m
Aldi
Muldershof 35
1639m

Scholen

23 binnen 5 km

IKC De Tamboerijn
Basisonderwijs · 201 leerlingen
611m
Liemers College, locatie Heerenmäten
Voortgezet onderwijs · 1047 leerlingen
667m
IKC Carrousel
Basisonderwijs · 171 leerlingen
895m

Veelgestelde vragen

Over Adenauerstraat 11, Zevenaar

Welk energielabel heeft Adenauerstraat 11?

De woning aan Adenauerstraat 11 in Zevenaar heeft energielabel C.

Is €389.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.000 ligt zo'n 24% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€513.333). De gemiddelde verkoopprijs in Methen is €518.714, maar die woningen zijn gemiddeld even groot. Het is dus een scherpe prijs, mede doordat energielabel C niet het zuinigst is. Vergelijk met andere tussenwoningen in Zevenaar om te zien of dit past.

Hoe is de buurt Methen om in te wonen?

Methen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (40 per jaar) en er is een park op 3 minuten lopen. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.