Tussenwoning te koop: Adrienne Solserstraat 35, Almere
KopenAlmereTussenwoningenAdrienne Solserstraat 35

Adrienne Solserstraat 35

Filmwijk Midden, Almere

€ 517.500
Buurt Filmwijk Midden, AlmereBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Adrienne Solserstraat 35 in Almere ademt rust en ruimte. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 132 m² is het een fijn thuis voor wie houdt van een ruime opzet. De woning uit 1995 is goed onderhouden en biedt een prettige indeling. Voor een prijs van € 517.500 is dit een marktconforme optie in de huidige markt, zeker in vergelijking met andere tussenwoningen in Almere.

Filmwijk Midden: een groene, rustige buurt

De woning ligt in buurt Filmwijk Midden, een wijk die bekend staat om zijn groene karakter en ruime opzet. De buurt telt zo'n 1955 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, rustige buurt.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op loopafstand, of bij Albert Heijn, twee straten verder. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals SBO de Bombardon en Park Lyceum, die beide om de hoek liggen. De gemeente Almere biedt daarnaast volop voorzieningen, van parken tot restaurants, allemaal binnen handbereik.

Aangeboden door Woonaccent Makelaars Almere NVM

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Makelaars Almere NVM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 517.500
Prijs per m²€ 4.043
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1995
BuurtFilmwijk Midden
WijkFilmwijk
GemeenteAlmere

Locatie

Adrienne Solserstraat 35, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Filmwijk Midden

Inwoners1.955
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Vomar
Walt Disneyplantsoen 80
592m
Albert Heijn
Salsastraat 81
940m
Albert Heijn
Watercipresstraat 15
1196m

Scholen

76 binnen 5 km

SBO de Bombardon
Speciaal onderwijs · 164 leerlingen
95m
Park Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1481 leerlingen
171m
Openbare Scholengemeenschap Echnaton
Voortgezet onderwijs · 236 leerlingen
602m

Veelgestelde vragen

Over Adrienne Solserstraat 35, Almere

Is € 517.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 517.500 voor een tussenwoning van 128 m² in Almere is marktconform. Het is een ruime woning met een perceel van 132 m², gebouwd in 1995. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken en de ligging in Filmwijk Midden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De omgevingsadressendichtheid is 1468, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver.

Wat voor type buurt is Filmwijk Midden?

Filmwijk Midden is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Van de 716 woningen is 97% koop en 100% eengezinswoningen. De buurt telt 1955 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stabiele wijk met een laag criminaliteitscijfer (76 misdrijven totaal).