Tussenwoning te koop: Amanietenhof 8, Asten
Verkocht onder voorbehoud
KopenAstenTussenwoningenAmanietenhof 8

Amanietenhof 8

Paddenstoelenbuurt, Asten

€ 398.500
Buurt Paddenstoelenbuurt, AstenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Paddenstoelenbuurt

Deze tussenwoning aan de Amanietenhof 8 in Asten ademt rust. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 172 m² is het een fijne plek voor wie houdt van een ruime opzet. De woning uit 1982 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €398.500 is marktconform voor tussenwoningen in Asten.

De buurt: Paddenstoelenbuurt

De Paddenstoelenbuurt is een rustige woonwijk in Asten. De buurt telt 495 inwoners en kent een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Paddenstoelenbuurt is overwegend eengezinswoningen, wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Het dagelijks leven

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of Albert Heijn, beide op een paar minuten lopen. Ook de Lidl en PLUS zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool het Talent om de hoek, en Basisschool Voordeldonk twee straten verder. De gemeente Asten biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsplein B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 398.500
Prijs per m²€ 3.266
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte172m²
Bouwjaar1982
EnergielabelB
BuurtPaddenstoelenbuurt
WijkAsten oost
GemeenteAsten

Locatie

Amanietenhof 8, Asten

Buurt statistieken

Gegevens uit Paddenstoelenbuurt

Inwoners495
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Aldi
Julianastraat 50
825m
Albert Heijn
Burg Frenckenstraat 14
833m
Lidl
Burgemeester Ruttenplein 9
911m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool het Talent
Basisonderwijs · 222 leerlingen
614m
Basisschool Voordeldonk
Basisonderwijs · 292 leerlingen
1102m
Openbare basisschool Kleurrijk
Basisonderwijs · 80 leerlingen
1508m

Veelgestelde vragen

Over Amanietenhof 8, Asten

Welk energielabel heeft Amanietenhof 8?

De woning aan Amanietenhof 8 in Asten heeft energielabel B.

Is €398.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €398.500 is marktconform voor een tussenwoning van 122 m² met energielabel B in Asten. De woning heeft een perceel van 172 m² en is gebouwd in 1982. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Paddenstoelenbuurt in Asten. Het treinstation is op 7,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1473, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat is de sfeer in de Paddenstoelenbuurt?

De Paddenstoelenbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en de buurt heeft een groen karakter met een park op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.