Tussenwoning te koop: Atalanta 18, Holten

Atalanta 18

Liesen, Rijssen-Holten

€ 597.000
Buurt Liesen, HoltenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Holten

Deze tussenwoning aan de Atalanta 18 in Holten is een echte gezinswoning. Met 175 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 237 vierkante meter is er volop ruimte. De woning uit 2009 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €597.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Rijssen-Holten.

De buurt Liesen

De woning ligt in de buurt Liesen, een rustige woonwijk in Holten. De buurt telt zo'n 495 inwoners, met veel gezinnen: 100 huishoudens hebben kinderen. Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig eenpersoonshuishoudens en een hoog percentage koopwoningen (85%).

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de basisschool Haarschool, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er drie supermarkten op loopafstand: PLUS, Albert Heijn en Aldi, allemaal op ongeveer tien minuten lopen. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: Stichting Waerdenborch op twee straten verder. De gemeente Rijssen-Holten biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bulsink Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 597.000
Prijs per m²€ 3.411
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte237m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtLiesen
WijkHolten
GemeenteRijssen-Holten

Locatie

Atalanta 18, Holten

Buurt statistieken

Gegevens uit Liesen

Inwoners495
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 20
1009m
Albert Heijn
Dorpsstraat 17
1089m
Aldi
Zwartepad 14
1139m

Scholen

6 binnen 5 km

Haarschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
425m
Stichting Waerdenborch
Voortgezet onderwijs · 1360 leerlingen
713m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 260 leerlingen
752m

Veelgestelde vragen

Over Atalanta 18, Holten

Welk energielabel heeft Atalanta 18?

De woning aan Atalanta 18 in Holten heeft energielabel A+.

Is €597.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €597.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Holten. De woning is echter ruim (175 m²) en heeft een groot perceel (237 m²), met een modern bouwjaar (2009). Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Holten. Het treinstation is op 1,7 km afstand, dus op loopafstand. De auto is handig voor verder weg, maar de buurt is goed ontsloten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Haarschool op 425 meter, en ook Christelijke Basisschool De Regenboog (752 m) en Openbare daltonschool de Holterenk (1,6 km) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Stichting Waerdenborch op 713 meter.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 2009. Met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 237 m² is het een ruime gezinswoning. De woning heeft waarschijnlijk meerdere verdiepingen, maar specifieke indeling is niet bekend.

Hoe is de buurt Liesen om in te wonen?

Liesen is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het park is dichtbij. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (6 misdrijven).

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn drie supermarkten op ongeveer 1 km afstand: PLUS, Albert Heijn en Aldi. Ze zijn allemaal op loopafstand, ongeveer tien minuten lopen.

Bulsink Makelaars B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Bulsink Makelaars B.V.