Tussenwoning te koop: Badhuisweg 134, Zaandam
Verkocht onder voorbehoud
KopenZaanstadTussenwoningenBadhuisweg 134

Badhuisweg 134

Het Eiland, Zaanstad

€ 749.500
Buurt Het Eiland, ZaandamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Badhuisweg in Zaandam ademt rust en ruimte. Met 187 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel huis voor wie van stad en water houdt. De woning ligt in de buurt Het Eiland, een oude havenwijk met karakter. De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere tussenwoningen in Zaanstad voor een vergelijking.

Buurt Het Eiland

Het Eiland is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste bewoners zijn gezinnen of ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien met een mix van leeftijden. De buurt Het Eiland heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat typerend is voor een stedelijke omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Dekamarkt om de hoek (510 m) of bij Vomar (602 m). Voor de kinderen is OBS Herman Gorter op loopafstand (423 m), en ook Openbare Basisschool De Voorzaan (818 m) is dichtbij. Het park of plantsoen ligt op 100 meter. De gemeente Zaanstad biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verkoopmakelaar Bas B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 4.008
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte94m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtHet Eiland
WijkOude Haven
GemeenteZaanstad

Locatie

Badhuisweg 134, Zaandam

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Eiland

Inwoners1.275
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Dekamarkt
Prinsenstraat 35
510m
Vomar
Czarinastraat 1
602m
AH to go
Provincialeweg 11
800m

Scholen

53 binnen 5 km

OBS Herman Gorter
Basisonderwijs · 577 leerlingen
423m
Openbare Basisschool De Voorzaan
Basisonderwijs · 260 leerlingen
818m
obs De Gouw/locatie Kernschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
833m

Veelgestelde vragen

Over Badhuisweg 134, Zaandam

Welk energielabel heeft Badhuisweg 134?

De woning aan Badhuisweg 134 in Zaandam heeft energielabel B.

Is €749.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een tussenwoning van 187 m² met energielabel B in Zaandam. De woning ligt in een rustige buurt met veel eengezinswoningen, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte busrit. De buurt is autoluw en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor soort buurt is Het Eiland?

Het Eiland is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3097 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.