Tussenwoning te koop: Bankastraat 31, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenBankastraat 31

Bankastraat 31

Archipelbuurt, Den Haag

€ 419.500
Buurt Archipelbuurt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 101m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in de Archipelbuurt

Deze 19e-eeuwse tussenwoning aan de Bankastraat combineert historische charme met een energielabel B. Met 44 m² woonoppervlak en een perceel van 61 m² is het een compacte woning. De vraagprijs van €419.500 ligt 48% onder het buurtgemiddelde, wat deze woning scherp geprijsd maakt vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag.

De Archipelbuurt: een gewaardeerde wijk

De Archipelbuurt is een geliefde wijk in Den Haag, met een gemiddelde beoordeling van 7,88 uit drie bewonersreviews. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig." Een ander noemt het "gezellig en bereikbaar". De buurt telt ruim 6.300 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt kent een stedelijk karakter met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (101 m). Ook zijn er andere supermarkten op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute (3,3 km) of naar het voortgezet onderwijs zoals het Corbulo Tech & Design College (4 km). De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Real Estate Partners B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 9.534
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte61m²
Bouwjaar1874
EnergielabelB
BuurtArchipelbuurt
WijkArchipelbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Bankastraat 31, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.4
Judith
02-12-2025
Mooie buurt met vriendelijke mensen

Mijn ervaring met de buurt is goed, iedereen let op elkaar en helpt waar nodig en dat is fijn om te hebben.

8.1
Joke
07-12-2024
Al 40 jaar woon ik in deze buurt

Als je zolang ergens woont zegt dat heel veel over het woongenot en betaalbare woning

8.1
Joke
30-08-2024
Gezellig en bereikbaar

Ik woon sinds 1983 in de wijk en hetzelfde complex. Er is veel te doen in de wijk. Goed te bereiken met ov, fiets en auto.

Buurt statistieken

Gegevens uit Archipelbuurt

Inwoners6.355
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Archipelbuurt

Woningvoorraad3.728
Gem. WOZ-waarde€ 643.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

74 binnen 5 km

Albert Heijn
Sumatrastraat 2
101m
Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
962m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
1018m

Scholen

15 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3344m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3990m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4017m

Veelgestelde vragen

Over Bankastraat 31, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Bankastraat 31?

De woning aan Bankastraat 31 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €419.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €419.500 ligt 48% onder het gemiddelde van €814.300 in de Archipelbuurt. Dat is fors lager, maar de woning is met 44 m² ook aanzienlijk kleiner dan het buurtgemiddelde van 135 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar de prijs lijkt marktconform voor een compacte tussenwoning in deze wijk.