Tussenwoning te koop: Beatrixstraat 5, Berkel En Rodenrijs
Verkocht onder voorbehoud
KopenLansingerlandTussenwoningenBeatrixstraat 5

Beatrixstraat 5

Oranjebuurt, Lansingerland

€ 500.000
Buurt Oranjebuurt, Berkel En RodenrijsBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Hoogvliet op 239m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Tussenwoning in de Oranjebuurt

Deze tussenwoning aan de Beatrixstraat in Berkel En Rodenrijs heeft een energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 94 m² woonoppervlak en een perceel van 104 m² is het een compacte, maar complete woning. De woning is gebouwd in 1955 en verkeert in goede staat. Met een vraagprijs van €500.000 is dit de duurste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, maar de prijs per m² is marktconform voor tussenwoningen in Lansingerland.

De Oranjebuurt

De buurt Oranjebuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 818 woningen is 94% eengezins en 68% is koop. De buurt telt 2095 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, groene buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet en Aldi, beide om de hoek op 239 meter. Albert Heijn is twee straten verder op 517 meter. Basisscholen zijn er genoeg: De Wilgenhoek (635 m), RKBS Het Baken (671 m) en De Klipper (707 m) zijn allemaal op loopafstand. De gemeente Lansingerland biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M&D Real Estate op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 5.319
Woonoppervlakte94m²
Perceeloppervlakte104m²
Bouwjaar1955
EnergielabelA
BuurtOranjebuurt
WijkBerkel
GemeenteLansingerland

Locatie

Beatrixstraat 5, Berkel En Rodenrijs

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjebuurt

Inwoners2.095
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Oranjebuurt

Woningvoorraad818
Gem. WOZ-waarde€ 369.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Hoogvliet
Molenwerfstraat 25
239m
Aldi
Molenwerfstraat 27
239m
Albert Heijn
Westerwater 2
517m

Scholen

70 binnen 5 km

De Wilgenhoek
Basisonderwijs · 163 leerlingen
635m
Rooms Katholieke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 544 leerlingen
671m
Basisschool De Klipper
Basisonderwijs · 718 leerlingen
707m

Veelgestelde vragen

Over Beatrixstraat 5, Berkel En Rodenrijs

Welk energielabel heeft Beatrixstraat 5?

De woning aan Beatrixstraat 5 in Berkel En Rodenrijs heeft energielabel A.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 is de hoogste van de drie woningen die nu in de Oranjebuurt te koop staan. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €461.667 en de mediaan €485.000. De woning is 94 m², wat neerkomt op €5.319 per m², terwijl het gemiddelde in de buurt €4.576 per m² is. De prijs ligt dus aan de hoge kant, maar energielabel A en de goede staat kunnen dit rechtvaardigen.

Hoeveel woningen zijn er in de Oranjebuurt te koop?

Op dit moment staan er drie koopwoningen te koop in de Oranjebuurt. De prijzen variëren van €400.000 tot €500.000. De gemiddelde oppervlakte van deze woningen is 101 m². In de afgelopen periode zijn er 11 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €488.182 en een gemiddelde verkooptijd van 34 dagen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de Oranjebuurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label D of lager. Met label A kun je rekenen op lage energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Hoe is de buurt samengesteld?

De Oranjebuurt heeft 2095 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Er zijn 390 huishoudens met kinderen en 210 zonder kinderen. De leeftijdsverdeling is redelijk gemêleerd: 490 kinderen (0-15 jaar), 540 jongvolwassenen (25-45 jaar) en 365 65-plussers. Het is een gezinsvriendelijke buurt.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Hoogvliet en Aldi op 239 meter, Albert Heijn op 517 meter. Ook zijn er diverse basisscholen dichtbij, zoals De Wilgenhoek (635 m) en RKBS Het Baken (671 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,2 km afstand.

Hoe veilig is de Oranjebuurt?

In de Oranjebuurt zijn in de laatste periode 43 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een buurt van deze omvang. Het is een rustige woonwijk waar je je veilig kunt voelen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,6 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets. De buurt is verder goed bereikbaar via de weg.