Tussenwoning te koop: Benthuizenstraat 64, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgTussenwoningenBenthuizenstraat 64

Benthuizenstraat 64

Gesworen Hoek West, Tilburg

€ 385.000
Buurt Gesworen Hoek West, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 485m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Tilburgse buurt

Deze tussenwoning uit 1984 staat in de wijk Gesworen Hoek, een rustige en groene buurt in Tilburg. Met 96 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 143 vierkante meter is er voldoende ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. De prijs van €385.000 is marktconform voor tussenwoningen in Tilburg.

Buurt Gesworen Hoek West

De buurt Gesworen Hoek West is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Als kind al opgegroeid. Je voelt je er veilig en er is veel te doen voor de kinderen. De straten zien er netjes uit en zijn goed bereikbaar." De buurt telt ruim 1200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek, ideaal om even te wandelen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 5 minuten lopen, of twee straten verder naar de Jumbo. Ook PLUS en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Daltonschool Helen Parkhurst (om de hoek) of OBS Hartevelden (twee straten verder). De gemeente Tilburg biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot een bibliotheek op 15 minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Via Paul Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 385.000
Prijs per m²€ 4.010
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1984
EnergielabelB
BuurtGesworen Hoek West
WijkGesworen Hoek
GemeenteTilburg

Locatie

Benthuizenstraat 64, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
L
11-06-2024
Een gezellige buurt om in te wonen

Als kind al opgegroeid. Je voelt je er veilig en er is veel te doen voor de kinderen. De straten zien er netjes uit en zijn goed bereikbaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gesworen Hoek West

Inwoners1.225
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Buurmalsenplein 1
485m
Jumbo
Heyhoefpromenade 11-17
790m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
877m

Scholen

41 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Westerwel
Speciaal onderwijs · 237 leerlingen
304m
Daltonschool Helen Parkhurst
Basisonderwijs · 259 leerlingen
353m
OBS Hartevelden
Basisonderwijs · 347 leerlingen
436m

Veelgestelde vragen

Over Benthuizenstraat 64, Tilburg

Welk energielabel heeft Benthuizenstraat 64?

De woning aan Benthuizenstraat 64 in Tilburg heeft energielabel B.

Is €385.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €385.000 is marktconform voor een tussenwoning van 96 m² met energielabel B in deze buurt. De woning heeft een perceel van 143 m² en een bouwjaar van 1984. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de prijs te toetsen aan de staat van de woning en de ligging.

Hoe is de buurt Gesworen Hoek West om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en veilig, met veel groen en speelplekken voor kinderen. Volgens een bewoner is het er prettig wonen en zijn de straten netjes. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,3 kilometer afstand, dus ongeveer 10 minuten met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Daltonschool Helen Parkhurst ligt op 350 meter, OBS Hartevelden op 436 meter en Basisschool De Wegwijzer op 497 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 304 meter.

Hoeveel onderhoud vergt een woning uit 1984?

Een woning uit 1984 is inmiddels bijna 40 jaar oud. De gegevens geven geen details over recente renovaties, dus vraag de makelaar naar de onderhoudsgeschiedenis.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1455 adressen per km², wat overeenkomt met een matig stedelijk gebied. Het is rustiger dan het centrum van Tilburg, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar.

Via Paul Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar