Tussenwoning te koop: Betsy Westendorp-Osieckstraat 11, Spijkenisse
Onder bod
KopenNissewaardTussenwoningenBetsy Westendorp-Osieckstraat 11

Betsy Westendorp-Osieckstraat 11

Maaswijk-Noordoost, Nissewaard

€ 370.000
Buurt Maaswijk-Noordoost, SpijkenisseBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 260m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Betsy Westendorp-Osieckstraat in Spijkenisse biedt 103 m² woonoppervlak op een perceel van 147 m², gebouwd in 1992. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €370.000 ligt deze woning 27% onder de gemiddelde vraagprijs van €509.833 in de buurt, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Nissewaard.

Maaswijk-Noordoost: rustig en kindvriendelijk

De buurt Maaswijk-Noordoost is een rustige wijk met veel eengezinswoningen (88%) en vooral gezinnen. Van de 1.213 woningen is 88% koop. Een bewoner zegt: "Ik woon in een veilige buurt. Er zijn veel voorzieningen op weinig afstand. Ook is er veel natuur in de nabije omgeving." De buurt Maaswijk-Noordoost heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 en een mix van leeftijden, met de meeste inwoners tussen 45 en 65 jaar.

Dagelijks leven: voorzieningen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide op twee straten verder (260 meter). Basisschool De Maasoever is naast de deur (229 meter), en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het park of plantsoen is om de hoek (200 meter). De gemeente Nissewaard biedt verder ruime voorzieningen, al liggen middelbare scholen wat verder weg.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie, dus dat is iets om na te vragen bij de makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 370.000
Prijs per m²€ 3.592
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
GemeenteNissewaard

Locatie

Betsy Westendorp-Osieckstraat 11, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Spikey
07-07-2024
Fijne plek om te wonen.

Ik woon in een veilige buurt. Er zijn veel voorzieningen op weinig afstand. Ook is er veel natuur in de nabije omgeving. Er zijn veel basisscholen. Alleen middelbare scholen zijn wat verder van mijn buurt vandaag, maar nog steeds goed te bereiken.

Buurt statistieken

Gegevens uit Maaswijk-Noordoost

Inwoners3.055
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Maaswijk-Noordoost

Woningvoorraad1.213
Gem. WOZ-waarde€ 351.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen12%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Hadewychplaats 32
260m
Lidl
Hadewychplaats 18
260m
Jumbo
Vlinderveen 436
1373m

Scholen

67 binnen 5 km

De Maasoever
Basisonderwijs · 402 leerlingen
229m
cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 398 leerlingen
1164m
Gelinck School Spijkenisse - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 110 leerlingen
1387m

Veelgestelde vragen

Over Betsy Westendorp-Osieckstraat 11, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Betsy Westendorp-Osieckstraat 11?

De woning aan Betsy Westendorp-Osieckstraat 11 in Spijkenisse heeft energielabel A.

Is €370.000 een goede prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €370.000 ligt 27% onder de gemiddelde vraagprijs van €509.833 in de buurt Maaswijk-Noordoost. De mediaanprijs in de buurt is €435.000. Omdat de oppervlakte bekend is (103 m²), kun je de prijs per m² vergelijken: dat is ongeveer €3.592, terwijl het buurtgemiddelde €4.289 per m² is. De prijs lijkt dus scherp, maar het ontbrekende energielabel kan invloed hebben op de totale woonlasten.

Hoe is de buurt Maaswijk-Noordoost om in te wonen?

De buurt wordt als veilig en kindvriendelijk ervaren, met veel groen en voorzieningen op korte afstand. Er zijn meerdere basisscholen, waaronder De Maasoever op 229 meter. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (88%) en koopwoningen (88%). Het is een rustige wijk met een mix van gezinnen en ouderen. Het enige nadeel is dat middelbare scholen verder weg liggen (3,5 km).

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt hebben alle woningen label A of B (50% elk), maar dat zegt niets over deze specifieke woning. Je kunt de makelaar vragen naar het label of een energieadvies aanvragen.

Zijn er voldoende supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Jumbo en Lidl, beide op 260 meter afstand. Ook zijn er andere Jumbo-vestigingen binnen 1,5 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De buurt is meer gericht op autogebruik, maar er zijn waarschijnlijk busverbindingen in de omgeving.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 71 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het aantal verkochte woningen (20) is beperkt. De vraagprijs van deze woning is relatief laag, wat kan leiden tot een snellere verkoop.

Van Herk Makelaars
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen
Van Herk Makelaars
vanherk.nl
Bekijk
Den Rooijen & Van Herk Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Den Rooijen & Van Herk Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Maaswijk-Noordoost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBetsy Westendorp-Osieckstraat 11, Spijkenisse
Bekijk