Tussenwoning te koop: Beukemastraat 46, Hoogezand
Onder optie
KopenMidden-GroningenTussenwoningenBeukemastraat 46

Beukemastraat 46

Westerpark, Midden-Groningen

€ 289.500
Buurt Westerpark, HoogezandBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 150m²
150m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Beukemastraat 46 in Hoogezand ademt de sfeer van een jaren-70-wijk: ruime opzet, veel groen en een fijne rust. Met 150 vierkante meter woonoppervlak is er volop plek voor een gezin of voor wie graag ruimte heeft. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €289.500 is marktconform voor tussenwoningen in Midden-Groningen.

Buurt Westerpark: groen en rustig

De woning staat in de buurt Westerpark, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. De buurt telt zo'n 915 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gemêleerde buurt zien met een redelijk aandeel koopwoningen (62%).

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij de Lidl en Jumbo die ook om de hoek liggen. Basisschool De Lichtbron is op loopafstand (twee straten verder), net als OBS De Ontdekking en CBS Het Galjoen. De gemeente Midden-Groningen biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alders Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 289.500
Prijs per m²€ 1.930
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte117m²
Bouwjaar1971
EnergielabelD
BuurtWesterpark
WijkFoxham en Hoogezand-Noord
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Beukemastraat 46, Hoogezand

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerpark

Inwoners915
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gorecht-Oost 6A
867m
Lidl
Gorecht Oost 153j
1014m
Jumbo
Meint Veningastraat 26-32
1225m

Scholen

19 binnen 5 km

Basisschool De Lichtbron - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 81 leerlingen
352m
OBS De Ontdekking
Basisonderwijs · 168 leerlingen
407m
CBS Het Galjoen
Basisonderwijs · 181 leerlingen
434m

Veelgestelde vragen

Over Beukemastraat 46, Hoogezand

Welk energielabel heeft Beukemastraat 46?

De woning aan Beukemastraat 46 in Hoogezand heeft energielabel D.

Is de prijs van €289.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €289.500 voor een tussenwoning uit 1971 met 150 m² woonoppervlak in Hoogezand is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ruime opzet en de ligging in een rustige wijk.

Hoe is de buurt Westerpark om in te wonen?

Westerpark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Het is er veilig (24 misdrijven per jaar) en er is een park of plantsoen op loopafstand. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,8 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit maakt de woning goed bereikbaar voor forenzen die met de trein reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Lichtbron ligt op 350 meter, OBS De Ontdekking op 400 meter en CBS Het Galjoen op 430 meter. Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, op 500 meter afstand.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn (867 m), Lidl (1014 m), Jumbo (1225 m) en Aldi (1344 m). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1971. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag.