Tussenwoning te koop: Bieningen 45, Ouddorp

Bieningen 45

Ouddorp zuid, Goeree-Overflakkee

€ 478.500
Buurt Ouddorp zuid, OuddorpBekijk buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Ouddorp

Deze tussenwoning uit 1997 staat in een rustige straat in Ouddorp, een dorp op het eiland Goeree-Overflakkee. Met 117 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 135 vierkante meter is het een fijn huis voor wie ruimte zoekt. De woning is te koop voor € 478.500, een prijs die marktconform is voor tussenwoningen in Goeree-Overflakkee.

De buurt Ouddorp zuid

De woning ligt in de buurt Ouddorp zuid, een wijk met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De buurt telt zo'n 1475 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er rustig en groen, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 737 meter of de Jumbo op 862 meter, beide op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Westhoek (798 meter) en School Met De Bijbel Koningin Beatrix (1,3 kilometer). De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder een ruim aanbod aan voorzieningen, zoals een restaurant op 700 meter en een bibliotheek op 900 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tanis & Akershoek Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 478.500
Prijs per m²€ 4.090
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte135m²
Bouwjaar1997
BuurtOuddorp zuid
WijkOuddorp
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Bieningen 45, Ouddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouddorp zuid

Inwoners1.475
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstienden 14
737m
Jumbo
Molenweg 4
862m
SPAR
Doelweg 2
2807m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Westhoek
Basisonderwijs · 203 leerlingen
798m
School Met De Bijbel Koningin Beatrix
Basisonderwijs · 373 leerlingen
1253m
Basisschool Buten De Poorte
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3104m

Veelgestelde vragen

Over Bieningen 45, Ouddorp

Is € 478.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 478.500 is marktconform voor een tussenwoning van 117 m² in Ouddorp. De woning is gebouwd in 1997 en heeft een perceel van 135 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de staat en locatie van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van Ouddorp?

Ouddorp ligt op het eiland Goeree-Overflakkee. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 42,8 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (538), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool De Westhoek ligt op 798 meter en School Met De Bijbel Koningin Beatrix op 1,3 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde school is 17,8 kilometer verderop.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1997 met een woonoppervlak van 117 m² en een perceel van 135 m². De woning heeft geen extra kamers of bijzondere voorzieningen zoals een garage of tuin, maar biedt een standaard indeling voor een gezin.

Hoe veilig is de buurt Ouddorp zuid?

In de buurt zijn in totaal 18 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een dorps karakter. De meeste inwoners zijn gezinnen of ouderen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 737 meter en Jumbo op 862 meter. Ook zijn er SPAR-vestigingen op 2,8 en 3 kilometer afstand. Voor een grotere supermarkt moet je iets verder reizen.