Tussenwoning te koop: Bieslook 45, Oisterwijk
KopenOisterwijkTussenwoningenBieslook 45

Bieslook 45

Omgeving Pannenschuur Centrum, Oisterwijk

€ 547.500
Buurt Omgeving Pannenschuur Centrum, OisterwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Jumbo op 314m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oisterwijk

Deze tussenwoning aan de Bieslook staat in een rustige, groene buurt van Oisterwijk. Met 122 m² woonoppervlak en een perceel van 151 m² is er voldoende plek voor een gezin. De woning uit 1999 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €547.500 is marktconform voor tussenwoningen in Oisterwijk.

Buurt omg Pannenschuur Centrum

De buurt omg Pannenschuur Centrum is een fijne woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 9,25. Een bewoner zegt: "Fijn en goed wonen, met een fijn park waar de kinderen fijn kunnen spelen, een wijkgebouw waar altijd wel iets te doen is, mensen die voor je klaar staan, en een supermarkt in de buurt." In de buurt wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. De kinderen kunnen naar basisschool De Groene Parel, twee straten verder. Voor de middelbare school fietsen ze naar 2College Durendael, tien minuten lopen. Ook Nettorama en Lidl zijn op loopafstand. De gemeente Oisterwijk biedt een fijn woonklimaat met veel voorzieningen dichtbij.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fer Haas Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 547.500
Prijs per m²€ 4.488
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte151m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtOmgeving Pannenschuur Centrum
WijkPannenschuur
GemeenteOisterwijk

Locatie

Bieslook 45, Oisterwijk

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Jcm Smulders
08-09-2025
Fijn wonen

Fijn en goed wonen,met een fijn park waar de kinderen fijn kunnen spelen,een wijkgebouw waar altijd wel iets te doen is ,, Mensen die voor je klaar staan,en een supermarkt inde buurt maar t belangrijkste het is hier fijn wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Pannenschuur Centrum

Inwoners3.555
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Pannenschuurplein 32
314m
Nettorama
De Kuil 1
918m
Lidl
Almystraat 2
1195m

Scholen

22 binnen 5 km

De Groene Parel
Basisonderwijs · 317 leerlingen
390m
2College Durendael
Voortgezet onderwijs · 1462 leerlingen
1222m
De Coppele
Basisonderwijs · 149 leerlingen
1271m

Veelgestelde vragen

Over Bieslook 45, Oisterwijk

Welk energielabel heeft Bieslook 45?

De woning aan Bieslook 45 in Oisterwijk heeft energielabel B.

Is €547.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €547.500 is marktconform voor een tussenwoning van 122 m² met energielabel B in Oisterwijk. De woning is gebouwd in 1999 en heeft een perceel van 151 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt om te wonen?

De buurt omg Pannenschuur Centrum scoort een 9,25 van bewoners. Ze waarderen het park, het wijkgebouw en de sociale sfeer. Er wonen veel gezinnen en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.