Tussenwoning te koop: Bizetstraat 18, Axel
19 uur geleden ontdekt
KopenTerneuzenTussenwoningenBizetstraat 18

Bizetstraat 18

Kern Axel, Terneuzen

€ 214.500
Buurt Kern Axel, AxelBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning in het centrum van Axel

Deze tussenwoning aan de Bizetstraat staat in het hart van Axel, waar je alles binnen handbereik hebt. Met een woonoppervlak van 79 m² en een perceel van 144 m² is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €214.500 is marktconform voor een tussenwoning in Terneuzen.

De buurt: Kern Axel

Kern Axel is een levendige dorpskern met zo'n 7.000 inwoners. Een bewoner zegt: "Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt." De buurt scoort een 8,38 op basis van één beoordeling. Het is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens, van jong tot oud. De buurt Kern Axel heeft een rustig, dorps karakter.

Leven in de Bizetstraat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. De Sint Antoniusschool en Basisschool de Warande zitten om de hoek. Ook de bibliotheek en een restaurant zijn dichtbij. De gemeente Terneuzen biedt verder ruime voorzieningen in de regio.

Over deze advertentie

De woning wordt op dit moment via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Reham Makelaars, Vastgoed Nederland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 214.500
Prijs per m²€ 2.715
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar1963
EnergielabelE
BuurtKern Axel
WijkKern Axel
GemeenteTerneuzen

Locatie

Bizetstraat 18, Axel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Jdp
15-09-2024
Axel

Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt. Het is erg hygiënisch. Onderwijs is zeer goed. Allemaal aardige docenten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Axel

Inwoners7.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
539m
Aldi
Tuinstraat 3+5
544m
SPAR
Plein 19
5374m

Scholen

4 binnen 5 km

Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
307m
Basisschool de Warande Protestants Christelijk Onderwijs
Basisonderwijs · 189 leerlingen
782m
Prinses Marijkeschool
Basisonderwijs · 122 leerlingen
1269m

Veelgestelde vragen

Over Bizetstraat 18, Axel

Welk energielabel heeft Bizetstraat 18?

De woning aan Bizetstraat 18 in Axel heeft energielabel E.

Is €214.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €214.500 is marktconform voor een tussenwoning van 79 m² in Axel. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het loont om de markt goed te bekijken.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1963 en heeft energielabel E. Dat betekent dat isolatie en installaties mogelijk verouderd zijn. De exacte staat wordt niet in de advertentie beschreven.