Tussenwoning te koop: Brikstraat 11, Den Helder
KopenDen HelderTussenwoningenBrikstraat 11

Brikstraat 11

Nieuw Den Helder Zuid-Oost, Den Helder

€ 375.000
Buurt Nieuw Den Helder Zuid-Oost, Den HelderBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Brikstraat in Den Helder valt op door zijn ruime opzet. Met 202 vierkante meter woonoppervlak verdeeld over meerdere verdiepingen is er volop plek voor een gezin of voor wie graag ruimte heeft. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Den Helder voor een vergelijking.

Nieuw Den Helder Zuid-Oost: rustig en groen

De buurt Nieuw Den Helder Zuid-Oost is een rustige wijk met veel groen en eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,4. Een bewoner zegt: "Woon er 10 jaar en nooit problemen gehad veel rust en woongenot." Een ander noemt het een "Gezellige buurt" waar "we elkaar met rust laten als er wat is staan we klaar voor elkaar." De meeste woningen zijn koopwoningen en het is een typische gezinsbuurt. Meer weten over de buurt Nieuw Den Helder Zuid-Oost?

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op tien minuten lopen. Ook Albert Heijn en Dekamarkt zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar IKC de Fontein of Meerwerf basisschool Duynvaerder, beide om de hoek. Voor voortgezet onderwijs zijn De Pijler en Villa aan Zee twee straten verder. Het treinstation is op ruim twee kilometer, goed te fietsen. De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Laan Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 1.856
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1979
EnergielabelB
BuurtNieuw Den Helder Zuid-Oost
WijkNieuw Den Helder-Oost
GemeenteDen Helder

Locatie

Brikstraat 11, Den Helder

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.5
Jennie
25-03-2025
Gezellig nette buurt met veel groen en

Woon er 10 jaar en nooit problemen gehad veel rust en woongenot

8.3
Jennie
29-01-2025
Gezellig buurt

Gezellige buurt we laten elkaar met rust als er wat is staan we klaar.voor elkaar!leuke speeltuintjes mooie.omgeving dicht bij de winkels

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Den Helder Zuid-Oost

Inwoners1.980
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Vomar
Texelstroomlaan 116
1013m
Albert Heijn
Marsdiepstraat 262
1515m
Dekamarkt
Marsdiepstraat 260
1515m

Scholen

30 binnen 5 km

IKC de Fontein
Basisonderwijs · 211 leerlingen
690m
Meerwerf basisschool Duynvaerder
Basisonderwijs · 165 leerlingen
690m
Antoniusschool Den Helder
Speciaal onderwijs · 16 leerlingen
926m

Veelgestelde vragen

Over Brikstraat 11, Den Helder

Welk energielabel heeft Brikstraat 11?

De woning aan Brikstraat 11 in Den Helder heeft energielabel B.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €375.000 voor een tussenwoning van 202 m² in Nieuw Den Helder Zuid-Oost is marktconform. Het energielabel B en het ruime woonoppervlak maken het een interessante optie. Vergelijk met andere tussenwoningen in Den Helder om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Nieuw Den Helder Zuid-Oost om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,4 en noemen het rustig, groen en gezellig. Er zijn speeltuintjes en winkels op loopafstand. De meeste woningen zijn koopwoningen en het is een echte gezinsbuurt. Mensen staan voor elkaar klaar, maar laten elkaar ook met rust.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen IKC de Fontein en Meerwerf basisschool Duynvaerder. Voor voortgezet onderwijs zijn De Pijler en Villa aan Zee ook dichtbij. Er is keuze uit meerdere scholen binnen een straal van 5 kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een half uur lopen. De bushalte is waarschijnlijk dichterbij, maar exacte afstanden zijn niet bekend.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en een efficiënte verwarming. De stookkosten zullen lager zijn dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Vomar is op ongeveer 1 kilometer afstand, goed te lopen. Ook Albert Heijn en Dekamarkt zijn op 1,5 kilometer. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Laan Makelaars