Tussenwoning te koop: Brommy en Tommystraat 17, Almere
KopenAlmereTussenwoningenBrommy en Tommystraat 17

Brommy en Tommystraat 17

Stripheldenbuurt Midden- oost, Almere

€ 555.000
Buurt Stripheldenbuurt Midden- oost, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Vomar op 383m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een levendige buurt

Deze tussenwoning aan de Brommy en Tommystraat 17 staat in een buurt die bewoners omschrijven als gezellig en divers. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 166 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning uit 2005 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €555.000 is marktconform voor tussenwoningen in Almere.

Stripheldenbuurt Midden-oost: een prettige wijk

De buurt Stripheldenbuurt Midden- oost wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,26. Een bewoner zegt: "De buurt is gezellig en goed onderhouden. Er zijn meerdere speeltuintjes waar kinderen veilig kunnen spelen." Een ander noemt de buurt "zorgzaam en netjes", met buren die geregeld bij elkaar over de vloer komen. De buurt telt 1.275 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het is een rustige, groene omgeving met een mix van woningtypes.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Vomar, dat om de hoek zit. Ook Albert Heijn is op loopafstand. Basisschool het Avontuur zit twee straten verder, en Het Drieluik is ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Pro-Tom Poesstraat, op tien minuten lopen. De gemeente Almere biedt verder goede voorzieningen zoals parken en een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Yourstyle Vastgoed & Keuringen Almere B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 555.000
Prijs per m²€ 3.993
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte166m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtStripheldenbuurt Midden- oost
WijkStripheldenbuurt
GemeenteAlmere

Locatie

Brommy en Tommystraat 17, Almere

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Lucas
27-10-2025
De buurt is gezellig en divers

Ik woon in een buurt die ik echt als prettig en levendig ervaar. Wat ik er zo fijn aan vind, is de diversiteit: je vindt hier van alles, van sociale huurwoningen en knusse rijtjeshuizen tot ruime vrijstaande woningen met grote tuinen. De buurt zelf is gezellig en goed onderhouden. Er zijn meerdere speeltuintjes waar kinderen veilig kunnen spelen, en verschillende kleine parkjes waar je even kunt wandelen of op een bankje kunt zitten. In de zomer zie je vaak buren die buiten kletsen of samen barbecueën, en in de winter branden er lichtjes in de ramen die het straatbeeld warm en uitnodigend maken. Wat betreft voorzieningen zit het ook goed. Er is een supermarkt op loopafstand en een aantal zoals gezegd een aantal speeltuintjes en parken. Wat ik ook erg waardeer, is de bereikbaarheid: met de fiets ben je zo in de stad, het openbaar vervoer rijdt frequent, en met de auto zit je binnen een paar minuten op de snelweg. Kortom, het is een buurt waar je je snel thuis voelt – levendig, vriendelijk en met alles binnen handbereik.

8.6
Dario
06-11-2023
Zorgzaam en netjes

De buurt zet zich in om de straten netjes te houden. Buren spreken geregeld met elkaar en komen ook vaak bij elkaar over de vloer. Zo nu en dan zijn er kleine huisfeestjes waar de buren dan samen wat lekkers komen drinken onder het mom van een voetbalwedstrijd of een F1 race