Tussenwoning te koop: Burgemeester-Joostenlaan 4, Wessem
KopenMaasgouwTussenwoningenBurgemeester-Joostenlaan 4

Burgemeester-Joostenlaan 4

Wessem, Maasgouw

€ 425.000
Buurt Wessem, WessemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 197m²
197m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het rustige Wessem

Deze tussenwoning aan de Burgemeester-Joostenlaan 4 in Wessem ademt rust en ruimte. Met 197 m² woonoppervlak en een perceel van 575 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1976. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor tussenwoningen in Maasgouw.

Wessem: een dorp met voorzieningen om de hoek

Wessem is een dorp in de gemeente Maasgouw, met zo'n 2000 inwoners. Het is er rustig, maar alles is dichtbij. Een bewoner zegt: "Geen probleem alles fijn en dicht bij elkaar." De buurt scoort een 9,38 op basis van één beoordeling. De bevolking is gemêleerd: veel 65-plussers, maar ook gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (87%) en koopwoningen (77%).

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends loop je in vijf minuten naar de Rooms Katholieke Basisschool Sint Medardus, die op 220 meter ligt. Voor de boodschappen fiets je naar Lidl of PLUS, beide op ruim een kilometer. Ook een restaurant en een park zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 9,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Homevision Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 2.157
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte575m²
Bouwjaar1976
EnergielabelC
BuurtWessem
WijkWessem
GemeenteMaasgouw

Locatie

Burgemeester-Joostenlaan 4, Wessem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Stan
05-05-2025
Prima

Geen probleem alles fijn en dicht bij elkaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Wessem

Inwoners2.000
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Markt 9
1676m
PLUS
Markt 2
1776m
Jumbo
Dorpsstraat 21
2587m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Sint Medardus
Basisonderwijs · 108 leerlingen
220m
School voor Speciaal Basisonderwijs Op de tump
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
1676m
Basisschool De Toermalijn
Basisonderwijs · 240 leerlingen
2267m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester-Joostenlaan 4, Wessem

Welk energielabel heeft Burgemeester-Joostenlaan 4?

De woning aan Burgemeester-Joostenlaan 4 in Wessem heeft energielabel C.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 voor een tussenwoning van 197 m² met een perceel van 575 m² in Wessem is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de oppervlakte en het energielabel C.

Hoe is de buurt Wessem om in te wonen?

Wessem is een rustig dorp met ongeveer 2000 inwoners. Bewoners waarderen de nabijheid van voorzieningen: scholen, supermarkten en een park zijn op loop- of fietsafstand. De bevolking is gemêleerd, met veel ouderen maar ook gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving.