Tussenwoning te koop: Burgemeester Kootlaan 117, Uithoorn
KopenUithoornTussenwoningenBurgemeester Kootlaan 117

Burgemeester Kootlaan 117

Legmeer, Uithoorn

€ 578.500
Buurt Legmeer, UithoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Aldi op 362m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Burgemeester Kootlaan in Uithoorn valt op door zijn lichte en ruime indeling. Met 121 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning uit 2000 heeft een eigen tuin en is gelegen in een groene, kindvriendelijke omgeving. De vraagprijs van €578.500 is marktconform voor tussenwoningen in Uithoorn.

Legmeer: een groene, gezinsvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Legmeer, een rustige wijk met veel groen en speelplekken. De buurt telt ruim 8.600 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Er zijn relatief veel koopwoningen en eengezinswoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt vind je op de pagina over Legmeer.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Aldi of Vomar, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er scholen zoals Alkwin Kollege en Vakcollege Thamen om de hoek. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Uithoorn biedt verder alle dagelijkse voorzieningen, van huisartsen tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ELAN Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 578.500
Prijs per m²€ 4.781
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtLegmeer
WijkLegmeer
GemeenteUithoorn

Locatie

Burgemeester Kootlaan 117, Uithoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Legmeer

Inwoners8.640
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Sportlaan 17
362m
Vomar
Legmeerplein 18
528m
Albert Heijn
Zijdelwaardplein 84
1064m

Scholen

32 binnen 5 km

Alkwin Kollege
Voortgezet onderwijs · 1574 leerlingen
453m
Vakcollege Thamen
Voortgezet onderwijs · 731 leerlingen
587m
PSU
Voortgezet onderwijs · 177 leerlingen
673m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Kootlaan 117, Uithoorn

Welk energielabel heeft Burgemeester Kootlaan 117?

De woning aan Burgemeester Kootlaan 117 in Uithoorn heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €578.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €578.500 is marktconform voor een tussenwoning van 121 m² met energielabel A in Uithoorn. De woning is uit 2000 en heeft een eigen tuin. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Uithoorn, op 11,1 km van het dichtstbijzijnde treinstation.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat van onderhoud?

Het is een tussenwoning uit 2000 met een woonoppervlak van 121 m² en een perceel van 119 m². Het energielabel A duidt op een zeer zuinige woning. De woning is relatief modern, dus groot onderhoud is niet direct te verwachten.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi (362 m) en Vomar (528 m). Ook zijn er scholen zoals Alkwin Kollege (453 m) en Vakcollege Thamen (587 m) in de buurt. Basisonderwijs is op 1,1 km afstand.