Tussenwoning te koop: Chamoisstraat 30, Almere
KopenAlmereTussenwoningenChamoisstraat 30

Chamoisstraat 30

Regenboogbuurt West, Almere

€ 630.000
Buurt Regenboogbuurt West, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Chamoisstraat 30 in Almere ademt ruimte en rust. Met 172 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 216 vierkante meter is het een flinke woning, gebouwd in 1998. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €630.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de staat van de woning. Kijk je naar andere tussenwoningen in Almere, dan zie je dat dit een forse prijs is voor een tussenwoning.

Regenboogbuurt West: een groene, rustige wijk

De woning staat in de buurt Regenboogbuurt West, een wijk die bekend staat om zijn ruime opzet en veel groen. De buurt telt zo'n 1780 inwoners, met veel gezinnen: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Het is een rustige, veilige omgeving, met relatief weinig criminaliteit. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een prettige, kindvriendelijke buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die op loopafstand ligt, om de hoek, op zo'n 500 meter. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op fietsafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool Het Spectrum (twee straten verder) en Het Kristal (op tien minuten lopen). Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, op bijna twee kilometer. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De 4 Linden Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 3.663
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte216m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtRegenboogbuurt West
WijkRegenboogbuurt
GemeenteAlmere

Locatie

Chamoisstraat 30, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Regenboogbuurt West

Inwoners1.780
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Dekamarkt
Regenboogweg 43
512m
Albert Heijn
Rio de Janeiroplein 1
1099m
Lidl
Rio de Janeirostraat 8
1203m

Scholen

51 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Spectrum
Basisonderwijs · 218 leerlingen
512m
Het Kristal
Basisonderwijs · 189 leerlingen
959m
Protestants Christelijke Basisschool De Dukdalf
Basisonderwijs · 359 leerlingen
1029m

Veelgestelde vragen

Over Chamoisstraat 30, Almere

Welk energielabel heeft Chamoisstraat 30?

De woning aan Chamoisstraat 30 in Almere heeft energielabel B.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €630.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Almere, zeker gezien het bouwjaar 1998 en energielabel B. De woning is met 172 m² wel erg ruim, en het perceel van 216 m² biedt een flinke tuin. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Regenboogbuurt West om in te wonen?

Regenboogbuurt West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en veel koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation van Almere ligt op 1,6 km, dus met de fiets ben je er zo.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, wat ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool Het Spectrum op 500 meter, gevolgd door Het Kristal op 959 meter en Protestants Christelijke Basisschool De Dukdalf op 1029 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,9 km afstand.

Hoe groot is de tuin bij deze woning?

Het perceel is 216 m², wat betekent dat er een ruime tuin bij de woning hoort. De exacte indeling (voor- en achtertuin) is niet gespecificeerd, maar met dit formaat is er voldoende ruimte voor een terras, gras en beplanting.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is niet het zuinigste label, maar ook niet onzuinig. De woning is gebouwd in 1998, dus er is waarschijnlijk al redelijk wat isolatie aanwezig.