KopenHilversumTussenwoningenCharley Tooropstraat 6

Charley Tooropstraat 6

’t Hoogt van ’t Kruis, Hilversum

€ 750.000
Buurt ’t Hoogt van ’t Kruis, HilversumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Charley Tooropstraat ademt ruimte en licht. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van 193 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1999 en voorzien van energielabel B. De woning ligt in de buurt 't Hoogt van 't Kruis, een groene en rustige wijk in Hilversum. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving, zeker in vergelijking met andere tussenwoningen in Hilversum.

't Hoogt van 't Kruis: rustig en groen

De buurt 't Hoogt van 't Kruis is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar je de buren kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. De CBS-cijfers laten zien dat de buurt een mix van gezinnen en oudere bewoners kent, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De buurt 't Hoogt van 't Kruis heeft een laag aantal misdrijven, wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Fabritiusschool, die op een steenworp afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is de Albert Heijn om de hoek, en ook de SPAR express en Dirk zijn binnen een kwartier lopen bereikbaar. Het centrum van Hilversum is met de fiets snel te bereiken, en ook het station is op loopafstand. De gemeente Hilversum biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Gooische Makelaar de enige echte! aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 4.213
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte193m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
Buurt’t Hoogt van ’t Kruis
WijkZuidoost
GemeenteHilversum

Locatie

Charley Tooropstraat 6, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Hoogt van ’t Kruis

Inwoners1.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
732m
SPAR express
Soestdijkerstraatweg 36
1046m
Albert Heijn
Langestraat 53
1223m

Scholen

60 binnen 5 km

Fabritiusschool
Basisonderwijs · 437 leerlingen
111m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 249 leerlingen
659m
IPS Hilversum Violenschool
Basisonderwijs · 384 leerlingen
671m

Veelgestelde vragen

Over Charley Tooropstraat 6, Hilversum

Welk energielabel heeft Charley Tooropstraat 6?

De woning aan Charley Tooropstraat 6 in Hilversum heeft energielabel B.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een tussenwoning van 178 m² met een perceel van 193 m² in deze buurt. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1999, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 2 km van het treinstation, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Met de fiets ben je er in 10 minuten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Fabritiusschool (basisonderwijs) ligt op 111 meter, de Wilhelminaschool op 659 meter en het Alberdingk Thijm College (voortgezet onderwijs) op 698 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Wat is de sfeer in de buurt 't Hoogt van 't Kruis?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Het is een veilige wijk met weinig criminaliteit. De bewoners zijn een mix van gezinnen en ouderen, en er is een hechte gemeenschap.

Hoe hoog zijn de energiekosten voor deze woning?

Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. De exacte energiekosten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lagere stookkosten dan bij een woning met label G.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 732 meter, gevolgd door SPAR express op 1046 meter en nog een Albert Heijn op 1223 meter. Ook Dirk is op 1557 meter bereikbaar.

Wat is de oppervlakte van de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 178 m² en een perceel van 193 m². Het is een royale tussenwoning met voldoende ruimte voor een gezin.