Tussenwoning te koop: Dahliastraat 316, Veenendaal
KopenVeenendaalTussenwoningenDahliastraat 316

Dahliastraat 316

’t Hoorntje, Veenendaal

€ 420.000
Buurt ’t Hoorntje, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 117m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een uniek perceel

Deze tussenwoning aan de Dahliastraat in Veenendaal valt op door het bijzonder ruime perceel van maar liefst 14.270 m². Het energielabel A+++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De woning uit 1948 is 89 m² groot en wordt aangeboden voor €420.000. Ter vergelijking: bekijk ook andere tussenwoningen in Veenendaal.

Buurt 't Hoorntje

De buurt 't Hoorntje is een rustige wijk waar jong en oud door elkaar wonen. Een bewoner zegt: "De wijk is niet te groot en er wonen mensen van jong tot oud, er staat een koopflat en 1 gezins koop woningen en grotere gezins woningen." De buurt telt ruim 3.100 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Meer over de buurt 't Hoorntje.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Boni, Aldi en Dekamarkt zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar CBS School Alex & Max of Basisschool TOV, beide op een paar minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Het Perron op loopafstand. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VC Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 420.000
Prijs per m²€ 4.719
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte14270m²
Bouwjaar1948
EnergielabelA+++
GemeenteVeenendaal

Locatie

Dahliastraat 316, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Nathan
28-06-2024
Rustige wijk, voor iedereen van jong tot oud

De wijk is niet te groot en er wonen mensen van jong tot oud, er staat een koopflat en 1 gezins koop woningen en grotere gezins woningen

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Hoorntje

Inwoners3.120
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Prins Willem-Alexanderpark 617
117m
Boni
Scheepjeshof 30
819m
Aldi
Scheepjeshof 40
819m

Scholen

35 binnen 5 km

CBS School Alex & Max
Basisonderwijs · 389 leerlingen
136m
Basisschool TOV
Basisonderwijs · 75 leerlingen
183m
Johannes Calvijnschool
Basisonderwijs · 545 leerlingen
442m

Veelgestelde vragen

Over Dahliastraat 316, Veenendaal

Welk energielabel heeft Dahliastraat 316?

De woning aan Dahliastraat 316 in Veenendaal heeft energielabel A+++.

Is €420.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €420.000 is marktconform voor een tussenwoning in Veenendaal met een energielabel A+++. Het perceel van 14.270 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijk met andere tussenwoningen in de gemeente om een goed beeld te krijgen.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en je lage stookkosten kunt verwachten. Exacte bedragen hangen af van je gebruik, maar je zit in de beste categorie.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 14.270 m², wat extreem groot is voor een tussenwoning. Dat biedt veel mogelijkheden voor een ruime tuin, moestuin of andere buitenruimte. De precieze indeling en bestemming kun je bij de makelaar navragen.

Hoe is de buurt 't Hoorntje om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en gemêleerd, met bewoners van jong tot oud. Er zijn zowel koopflats als eengezinswoningen. Het is een fijne wijk voor gezinnen en alleenstaanden, met voldoende voorzieningen in de buurt.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo op 117 meter en Boni op 819 meter. Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals CBS School Alex & Max op 136 meter en Basisschool TOV op 183 meter. Voortgezet onderwijs is er met Het Perron op 539 meter.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation van Veenendaal ligt op 1,8 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of een korte wandeling.

VC Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
VC Makelaars
vcmakelaars.nl
Bekijk
VC Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt ’t Hoorntje

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDahliastraat 316, Veenendaal
Bekijk