Tussenwoning te koop: Dalstraat 9, Weert
KopenWeertTussenwoningenDalstraat 9

Dalstraat 9

Keent, Weert

€ 289.000
Buurt Keent, WeertBekijk buurt
Lidl op 224m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Keent

Deze tussenwoning aan de Dalstraat in de wijk Keent heeft een woonoppervlak van 81 m² en een perceel van 112 m². Het bouwjaar 1960 geeft de woning een klassieke uitstraling, met energielabel E. De woning wordt via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaDal. Met een vraagprijs van €289.000 ligt deze woning aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €429.962, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Weert.

Keent: een gemêleerde buurt

Keent is een buurt met ruim 4600 inwoners, waar zowel gezinnen als alleenstaanden wonen. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Fijne buurt", al wordt er opgemerkt dat er weinig wordt ondernomen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 1812. Lees meer over de buurt Keent.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die op twee straten verder ligt (224 m). Ook de Jumbo is om de hoek (583 m). Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: Brede school Markeent (basisonderwijs) ligt naast de deur (164 m), en Het College Weert (voortgezet onderwijs) is op loopafstand (329 m). Het treinstation van Weert is tien minuten lopen (0,9 km). De gemeente Weert biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand (0,4 km).

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaDal en ViaDal op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 3.568
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte112m²
Bouwjaar1960
EnergielabelE
BuurtKeent
WijkKeent
GemeenteWeert

Locatie

Dalstraat 9, Weert

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.7
Annie overklift
09-07-2025
Fijne buurt

Ik woon hier pas 2jaar dus weinig ervaring.er wordtte weinig ondernomen

Buurt statistieken

Gegevens uit Keent

Inwoners4.620
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Keent

Woningvoorraad2.279
Gem. WOZ-waarde€ 256.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Lidl
Ringbaan-West 15
224m
Jumbo
Oranjeplein 225
583m
Jumbo
Collegeplein 11
1203m

Scholen

22 binnen 5 km

Brede school Markeent
Basisonderwijs · 265 leerlingen
164m
Het College Weert
Voortgezet onderwijs · 924 leerlingen
329m
so en vso Widdonckschool Weert
Speciaal onderwijs · 117 leerlingen
761m

Veelgestelde vragen

Over Dalstraat 9, Weert

Welk energielabel heeft Dalstraat 9?

De woning aan Dalstraat 9 in Weert heeft energielabel E.

Is €289.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €289.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€429.962) en ook onder de mediaan (€399.000). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €391.569. De woning is met 81 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 139 m², wat de lagere prijs deels verklaart. Het is een scherpe prijs voor een tussenwoning in Keent.

Hoe is de buurt Keent om in te wonen?

Keent is een gemêleerde buurt met veel voorzieningen. Er wonen zowel gezinnen als alleenstaanden, en de buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Een bewoner noemt het een 'fijne buurt', maar merkt op dat er weinig wordt ondernomen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het sterk stedelijk is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan het gemiddelde in de buurt, waar 30,8% label A heeft. Een label E kan leiden tot hogere stookkosten. Het is goed om te weten dat in de buurt 30,8% van de woningen een label C of lager heeft.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De Lidl ligt op 224 meter, Jumbo op 583 meter. Brede school Markeent (basisonderwijs) is op 164 meter, en Het College Weert (voortgezet onderwijs) op 329 meter. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij (0,5 km).

Hoe lang staan woningen in Keent gemiddeld te koop?

In de buurt stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 51 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de doorlooptijd. Deze woning is nu beschikbaar, dus het is goed om te kijken hoe lang deze al te koop staat.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Weert ligt op 0,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.