Tussenwoning te koop: De Arend 8, Harlingen
KopenHarlingenTussenwoningenDe Arend 8

De Arend 8

Oosterpark, Harlingen

€ 289.000
Buurt Oosterpark, HarlingenBekijk buurt
Lidl op 329m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan De Arend 8 in Harlingen ademt rust en ruimte. Met 113 m² woonoppervlak en een perceel van 171 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1983 is degelijk gebouwd en heeft een prettige indeling. De prijs van €289.000 is marktconform voor een tussenwoning in Harlingen.

Buurt Oosterpark: groen en praktisch

De buurt Oosterpark is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Niet erg betrokken met elkaar, bijna geen contact, weinig van elkaar weten. Er is hier voldoende scholen en speeltuinen, je hebt genoeg voorzieningen om aan je levensstijl te doen." De buurt telt ruim 7400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl om de hoek (op 329 meter) of de PLUS twee straten verder (434 meter). Kinderen kunnen naar IKC Het Noorderlicht (822 meter) of basisschool Sint Michael (1352 meter). Het treinstation van Harlingen is tien minuten lopen (1,8 km). De gemeente Harlingen biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en dorps karakter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 0517 Makelaars | Harlingen, Franeker en omgeving aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.558
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte171m²
Bouwjaar1983
BuurtOosterpark
WijkHarlingen
GemeenteHarlingen

Locatie

De Arend 8, Harlingen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.6
Margriet Bijlsma
20-08-2024
Niet altijd veilig en sociaal

Niet erg betrokken met elkaar bijna niet contact weinig van elkaar weten. Er is hier voldoende scholen en speeltuinen je hebt genoeg voorzieningen om aan je levensstijl te doen veilig voldoende gelukkig hier gebeurt weinig. Je kunt hier goed op de plaats van je woning komen. Jammer dat er zoveel groen wordt weggehaald . Het harde rijden,kunnen de straten niet eenrichtingsverkeer worden

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterpark

Inwoners7.400
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterpark

Woningvoorraad3.122
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Lidl
Kimswerderweg 52
329m
PLUS
Kimswerderweg 48
434m
Poiesz
Johan van Oldenbarneveltstraat 5
812m

Scholen

9 binnen 5 km

Simon Vestdijk regionale scholengemeenschap
Voortgezet onderwijs · 907 leerlingen
793m
IKC Het Noorderlicht
Basisonderwijs · 223 leerlingen
822m
Maritieme Academie Harlingen
Voortgezet onderwijs · 128 leerlingen
999m

Veelgestelde vragen

Over De Arend 8, Harlingen

Is €289.000 een eerlijke prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €289.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €361.020 in de buurt, maar boven de mediaan van €295.750. De gemiddelde prijs per m² is €2.421, terwijl deze woning €2.557 per m² kost. Dat is aan de hoge kant, maar de woning heeft een ruime oppervlakte van 113 m² en een perceel van 171 m².

Hoe is de buurt Oosterpark om in te wonen?

Oosterpark is een rustige wijk met veel eengezinswoningen (92% van de woningen). Er wonen veel gezinnen en ouderen. Een bewoner noemt de buurt veilig en noemt voldoende scholen en speeltuinen. Wel is er weinig contact tussen bewoners. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5).

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als Lidl (329 m) en PLUS (434 m). Basisscholen zoals IKC Het Noorderlicht (822 m) en basisschool Sint Michael (1352 m) zijn goed bereikbaar. Het treinstation van Harlingen ligt op 1,8 km. Ook zijn er parken op 300 meter en een huisartsenpraktijk op 1,1 km.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A, 16,7% label B en 50% label C.

Hoeveel woningen zijn er te koop in Oosterpark?

Op dit moment staan er 6 koopwoningen te koop in de buurt. De prijzen variëren van €224.500 tot €499.500. De gemiddelde vraagprijs is €315.083. In de afgelopen periode zijn er 50 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 42 dagen.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 113 m² woonoppervlak, een perceel van 171 m² en een bouwjaar uit 1983 is de woning ruim genoeg voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen en speeltuinen. Let wel: het aantal kamers is niet vermeld, dus check de indeling bij de makelaar.

0517 Makelaars | Harlingen, Franeker en omgeving
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod