Tussenwoning te koop: De Brink 22, Rhenoy
Onder bod
KopenWest BetuweTussenwoningenDe Brink 22

De Brink 22

Rhenoy, West Betuwe

€ 369.500
Buurt Rhenoy, RhenoyBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

De Brink 22 in Rhenoy

Deze tussenwoning aan De Brink in Rhenoy ademt rust en ruimte. Met 106 m² woonoppervlak en een perceel van 164 m² is het een fijn thuis voor wie van een dorpse sfeer houdt. De woning uit 1970 heeft energielabel C, wat betekent dat de basis goed is maar er nog winst te behalen valt. De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor tussenwoningen in West Betuwe.

Buurt Rhenoy

Rhenoy is een klein dorp in de gemeente West Betuwe, met zo'n 750 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel eengezinswoningen staan en relatief veel gezinnen wonen. De buurt Rhenoy heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat je merkt aan de ruimte en het groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige omgeving met weinig misdrijven.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in tien minuten naar basisschool De Bloeiende Betuwe, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt op drie kilometer afstand, of bij SPAR op drie kilometer. De dichtstbijzijnde supermarkt is op loopafstand, maar met de fiets ben je er zo. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Springplank en CBS Lingelaar. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Gellicum Vastgoed b.v. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 februari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 369.500
Prijs per m²€ 3.486
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte164m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtRhenoy
WijkBeesd
GemeenteWest Betuwe

Locatie

De Brink 22, Rhenoy

Buurt statistieken

Gegevens uit Rhenoy

Inwoners750
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Boon's Markt
Dorpsplein 4
2930m
SPAR
Van Langerakstraat 32
3069m
SPAR express
Rijksweg A2
3636m

Scholen

16 binnen 5 km

De Bloeiende Betuwe
Basisonderwijs · 103 leerlingen
659m
De Springplank
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1756m
CBS Lingelaar
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2810m

Veelgestelde vragen

Over De Brink 22, Rhenoy

Welk energielabel heeft De Brink 22?

De woning aan De Brink 22 in Rhenoy heeft energielabel C.

Is €369.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €369.500 is marktconform voor een tussenwoning in Rhenoy van 106 m² met energielabel C. De woning heeft een perceel van 164 m² en is gebouwd in 1970. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken en de locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Rhenoy?

Rhenoy ligt in de gemeente West Betuwe, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,1 km afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel in omliggende plaatsen. De omgevingsadressendichtheid is laag (148), wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Rhenoy zelf zijn beperkte voorzieningen, maar op fietsafstand vind je supermarkten zoals Boon's Markt (2,9 km) en SPAR (3,1 km). Basisschool De Bloeiende Betuwe ligt op 659 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar omliggende plaatsen (5,7 km). Er is een restaurant op 1,1 km en een park op 4,3 km.