Tussenwoning te koop: De Genestetlaan 69, Roosendaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoosendaalTussenwoningenDe Genestetlaan 69

De Genestetlaan 69

Kroeven-Zuidwest, Roosendaal

€ 299.995
Buurt Kroeven-Zuidwest, RoosendaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Kroeven-Zuidwest

Deze tussenwoning aan de De Genestetlaan 69 ademt de sfeer van een rustige, groene buurt. Met 103 m² woonoppervlak en een perceel van 164 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, al kun je met kleine aanpassingen nog winst boeken. De vraagprijs van €299.995 is marktconform voor tussenwoningen in Roosendaal.

Kroeven-Zuidwest: een fijne buurt

De buurt Kroeven-Zuidwest wordt door bewoners gewaardeerd om de sociale cohesie. Een bewoner zegt: "Ondanks de ikke-ikke-ikke cultuur merk ik dat er hier nog voldoende mensen zijn die oog en een helpende hand hebben voor hun (oudere) buren." De buurt telt zo'n 1890 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op loopafstand. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn binnen tien minuten fietsen te vinden. Basisschool De Watermolen zit om de hoek, en ook De Gezellehoek en De Kroevendonk zijn dichtbij. De gemeente Roosendaal biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op twee minuten lopen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Rooy Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 299.995
Prijs per m²€ 2.913
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte164m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtKroeven-Zuidwest
WijkGroot Kroeven
GemeenteRoosendaal

Locatie

De Genestetlaan 69, Roosendaal

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Maaike
11-04-2025
Gezellig Kroeven

Hoewel er steeds meer zwerfvuil komt, de medemens hier buitenbetert behoorlijk actief, dus is het meestal ook vlug weer weg. En ondanks de ikke-ikke-ikke cultuur die zich als een olievlek over de hele wereld verspreid, merk ik toch dat er hier nog voldoende mensen zijn die oog en een helpende hand hebben voor hun (oudere) buren. Dat maakt dat, ondanks kleine ergernissen, dit toch een fijne buurt is om te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kroeven-Zuidwest

Inwoners1.890
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Lidl
Kennedylaan 118
790m
Jumbo
Streuvelslaan 1A
1083m
Jumbo
Lindenburg 2-4
1263m

Scholen

33 binnen 5 km

KPO Basisschool De Watermolen
Basisonderwijs · 75 leerlingen
91m
Openbare Basisschool De Gezellehoek
Basisonderwijs · 163 leerlingen
617m
Protestants Christelijke School De Kroevendonk
Basisonderwijs · 336 leerlingen
852m

Veelgestelde vragen

Over De Genestetlaan 69, Roosendaal

Welk energielabel heeft De Genestetlaan 69?

De woning aan De Genestetlaan 69 in Roosendaal heeft energielabel C.

Is €299.995 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €299.995 is marktconform voor een tussenwoning van 103 m² met energielabel C in Kroeven-Zuidwest. De woning heeft een perceel van 164 m² en is gebouwd in 1969. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.