Diana 10

Klaverkamp-Klein Rome, Lingewaard

€ 656.000
Buurt Klaverkamp-Klein Rome, BemmelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bemmel

Deze tussenwoning aan de Diana 10 in Bemmel ademt rust en ruimte. Met 158 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1998 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €656.000 is marktconform voor tussenwoningen in Lingewaard.

Buurt Klaverkamp-Klein Rome

De buurt Klaverkamp-Klein Rome is een op zichzelf gerichte wijk. Een bewoner zegt: "Het is een op zichzelf gerichte buurt. Alleen met een paar mensen is er direct en persoonlijk contact. Maar over het algemeen is er een prettige sfeer." De buurt telt ruim 2100 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op een paar minuten lopen, of bij Albert Heijn en Jumbo, beide om de hoek. Kinderen kunnen naar Integraal Kindcentrum de Regenboog, twee straten verder, of naar IKC Pius X, op tien minuten lopen. De gemeente Lingewaard biedt een rustige, groene omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 656.000
Prijs per m²€ 4.152
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtKlaverkamp-Klein Rome
WijkBemmel
GemeenteLingewaard

Locatie

Diana 10, Bemmel

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Dide
11-12-2025
Gezinswijk

Het is een op zichzelf gerichte buurt. Alleen met een paar mensen is er direct en persoonlijk contact. Maar over het algemeen is er er prettige sfeer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Klaverkamp-Klein Rome

Inwoners2.135
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Pollenbrink 13
1273m
Albert Heijn
Buitengracht 2
1392m
Jumbo
Kloosterplaats 1
1479m

Scholen

20 binnen 5 km

Integraal Kindcentrum de Regenboog
Basisonderwijs · 271 leerlingen
755m
IKC Pius X
Basisonderwijs · 160 leerlingen
1079m
Jenaplan IKC Donatushof
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1475m

Veelgestelde vragen

Over Diana 10, Bemmel

Welk energielabel heeft Diana 10?

De woning aan Diana 10 in Bemmel heeft energielabel A.

Is €656.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €656.000 is marktconform voor een tussenwoning van 158 m² met energielabel A in Bemmel. De woning heeft een ruim perceel van 240 m² en is gebouwd in 1998. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de sfeer in de buurt Klaverkamp-Klein Rome?

De buurt wordt omschreven als een op zichzelf gerichte wijk met een prettige sfeer. Bewoners hebben niet met iedereen direct contact, maar over het algemeen is het er fijn wonen. Het is een rustige, groene omgeving met veel gezinnen.