Tussenwoning te koop: Dielakker 4, Scharnegoutum
Verkocht onder voorbehoud

Dielakker 4

Scharnegoutum, Súdwest-Fryslân

€ 289.500
Buurt Scharnegoutum, ScharnegoutumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Poiesz op 398m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Scharnegoutum

Deze tussenwoning aan de Dielakker staat in een rustige straat in Scharnegoutum, een dorp waar het lekker wonen is. Met 113 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 138 vierkante meter heb je binnen en buiten de ruimte. Het huis uit 1973 heeft energielabel B, dus redelijk zuinig. De vraagprijs van €289.500 is marktconform voor tussenwoningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Scharnegoutum

Scharnegoutum is een dorp met zo'n 1430 inwoners, waar het rustig wonen is. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het een 'fijne en rustige buurt', al is er weinig plek om de hond los te laten. Het dorp heeft veel eengezinswoningen en vooral gezinnen en oudere bewoners.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz, die om de hoek zit. Ook de basisschool CBS Op 'e Hichte is op loopafstand. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder voorzieningen in de omgeving.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Struiksma Makelaars Sneek.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.500
Prijs per m²€ 2.562
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1973
EnergielabelB
BuurtScharnegoutum
WijkOost IJlst
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Dielakker 4, Scharnegoutum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jildou
23-02-2025
Rustige buurt

Fijne en rustige buurt, alleen jammer dat er weinig plek is om bijv even met de hond te lopen en de hond los te kunnen doen

Buurt statistieken

Gegevens uit Scharnegoutum

Inwoners1.430
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Poiesz
Legedyk 30
398m
Aldi
Hugo de Grootstraat 19
2426m
Albert Heijn
Middelzeelaan 4
2595m

Scholen

27 binnen 5 km

CBS Op 'e Hichte
Basisonderwijs · 132 leerlingen
270m
CBS Simon Havinga
Basisonderwijs · 218 leerlingen
2259m
Mienskipsskoalle De Legeaën
Basisonderwijs · 93 leerlingen
2338m

Veelgestelde vragen

Over Dielakker 4, Scharnegoutum

Welk energielabel heeft Dielakker 4?

De woning aan Dielakker 4 in Scharnegoutum heeft energielabel B.

Is €289.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €289.500 is marktconform voor een tussenwoning van 113 m² met energielabel B in Scharnegoutum. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de staat en ligging van het huis.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Scharnegoutum is een rustig dorp met veel eengezinswoningen. De enige review noemt het een fijne, rustige buurt, al is er weinig ruimte om de hond los te laten. Het dorp heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 270 meter loopafstand vind je basisschool CBS Op 'e Hichte. Andere basisscholen in de omgeving zijn CBS Simon Havinga (2,3 km) en Mienskipsskoalle De Legeaën (2,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sneek, op 4,2 km.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Poiesz op 400 meter lopen. Binnen vijf kilometer zijn er elf supermarkten, waaronder Aldi, Albert Heijn en Jumbo, maar die liggen op twee tot drie kilometer afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is geen A-label, maar ook geen energieslurper.

Struiksma Makelaars Sneek
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen