Tussenwoning te koop: Drielenborchdreef 3, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenUtrechtTussenwoningenDrielenborchdreef 3

Drielenborchdreef 3

Neckardreef en omgeving, Utrecht

€ 439.500
Buurt Neckardreef en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een energiezuinige tussenwoning in Overvecht

Deze tussenwoning uit 2000 aan de Drielenborchdreef 3 is een opvallend energiezuinige woning met energielabel A++. Met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 104 m² is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €439.500 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar het energielabel is uitzonderlijk. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrecht voor een breder beeld.

De buurt Neckardreef en omgeving

De buurt Neckardreef en omgeving is een rustige wijk in Overvecht. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 6,78. Een bewoner zegt: "een fijne rustige buurt" en noemt de gezelligheid, maar ook dat nieuwe buren zorgen voor overvolle kliko's. Een ander noemt het "een hele rustige buurt / hulpzaam en vriendelijk". De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo en Aldi, beide op loopafstand. Ook Dirk en Lidl zijn twee straten verder. Basisschool Joannes XXIII zit naast de deur, en pc Basisschool Op Dreef is tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Ithaka, internationale schakelklassen, om de hoek. De gemeente Utrecht biedt verder volop voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder 365Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 4.309
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte104m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA++
BuurtNeckardreef en omgeving
WijkOvervecht
GemeenteUtrecht

Locatie

Drielenborchdreef 3, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

4.6
Dinky
11-10-2025
Some hangenjong"snacht

Ik ben slachtoffer roofoverval bij bushaltes morgen vroeg toen moet ik twee operatie gehad

8.1
fatima
29-06-2024
een fijne rustige buurt

het is gezellif hier, alleen zijn er sinds een paar jaar nieuwe buren bij en die zorgen ervoor dat de kliko altijd overvol is en heel veel afval ernaast word gegooid. voor de rest kan ik goed om met alle aardige buren. je hebt scholen dichtbij, als je de ene school toch niet leuk vind kan je naar een andere die niet ver is. genoeg winkels voor verschillende wensen en een prachtige gagelbos

7.6
Kebron
04-11-2023
Buurt beschrijving

Een hele rustige buurt / hulpzaam en vriendelijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Neckardreef en omgeving

Inwoners4.445
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Neckardreef en omgeving

Woningvoorraad2.139
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Jumbo
Euterpedreef 10
624m
Aldi
Euterpedreef 5
624m
Dirk
Zambesidreef 181
810m

Scholen

99 binnen 5 km

basisschool Joannes XXIII
Basisonderwijs · 164 leerlingen
138m
SBO St. Maarten
Speciaal onderwijs · 140 leerlingen
357m
Ithaka, internationale schakelklassen
Voortgezet onderwijs · 352 leerlingen
386m

Veelgestelde vragen

Over Drielenborchdreef 3, Utrecht