Tussenwoning te koop: Eerschotsestraat 94, Sint-Oedenrode
Verkocht onder voorbehoud
KopenMeierijstadTussenwoningenEerschotsestraat 94

Eerschotsestraat 94

Eerschot, Meierijstad

€ 520.000
Buurt Eerschot, Sint-OedenrodeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het groene Eerschot

Deze tussenwoning aan de Eerschotsestraat 94 in Sint-Oedenrode is een verrassing: met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 760 m² biedt het meer ruimte dan je van een tussenwoning verwacht. Het bouwjaar 1959 geeft de woning karakter, en met energielabel D zijn er mogelijkheden om de energieprestatie te verbeteren. De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Meierijstad voor een vergelijking.

Eerschot: rustig en dorps

De woning ligt in de buurt Eerschot, een rustige woonwijk met een dorps karakter. De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de sfeer is er een van gemoedelijkheid. De buurt Eerschot staat bekend om zijn groene uitstraling en ruime opzet.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi, die op loopafstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is ook Albert Heijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Eerschot, die twee straten verder ligt. Ook de Odaschool voor Basisonderwijs is op loopafstand. De gemeente Meierijstad biedt een fijne mix van dorpsleven en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Van de Laar B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 3.114
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte760m²
Bouwjaar1959
EnergielabelD
BuurtEerschot
WijkSint-Oedenrode
GemeenteMeierijstad

Locatie

Eerschotsestraat 94, Sint-Oedenrode

Buurt statistieken

Gegevens uit Eerschot

Inwoners2.185
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Sluisplein 2
660m
Albert Heijn
Markt 18
958m
Jumbo
Hertog Hendrikstraat 1
1006m

Scholen

11 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Eerschot
Basisonderwijs · 229 leerlingen
190m
Odaschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 217 leerlingen
837m
Basisschool Kienehoef
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1380m

Veelgestelde vragen

Over Eerschotsestraat 94, Sint-Oedenrode

Welk energielabel heeft Eerschotsestraat 94?

De woning aan Eerschotsestraat 94 in Sint-Oedenrode heeft energielabel D.

Is €520.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €520.000 is marktconform voor een tussenwoning van 167 m² met een perceel van 760 m² in Sint-Oedenrode. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog winst te behalen valt op energiegebied. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het loont om de markt goed in de gaten te houden.

Hoe is de bereikbaarheid van Eerschot?

Eerschot ligt in Sint-Oedenrode, in de gemeente Meierijstad. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 10,8 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen naar omliggende plaatsen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je diverse supermarkten, waaronder Aldi op 660 meter en Albert Heijn op 958 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Eerschot op 190 meter. Voor medische zorg is er een huisartsenpraktijk op 0,9 km afstand.

Hoe is de buurt Eerschot om in te wonen?

Eerschot is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. De woningen zijn overwegend eengezinswoningen, en het merendeel is koop. Het is een fijne plek voor wie op zoek is naar rust en ruimte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat er kansen zijn om te verduurzamen, bijvoorbeeld door isolatie of zonnepanelen. Een label D is niet slecht, maar je kunt de energiekosten verlagen door te investeren in energiebesparende maatregelen.