Tussenwoning te koop: Ereprijsstraat 19, Soest
KopenSoestTussenwoningenEreprijsstraat 19

Ereprijsstraat 19

Smitsveen, Soest

€ 552.500
Buurt Smitsveen, SoestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Lidl op 83m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Ereprijsstraat 19 in Soest ademt rust en ruimte. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 140 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1969 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €552.500 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €453.536 in de buurt, maar de woning is wel groter dan gemiddeld. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Soest voor een breder beeld.

Smitsveen: een rustige, groene wijk

De woning staat in Smitsveen, een buurt in Soest. Het is een rustige buurt, al is er wel wat geluidsoverlast. Een bewoner zegt: "Buurt is erg gehorig vaak gegooi met duren en gegil voor de deur." Een ander noemt het "Goed en rustig." Op basis van twee beoordelingen is het beeld gemengd. In de buurt wonen veel gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer over de buurt vind je op de pagina over Smitsveen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl, die om de hoek zit op 83 meter. Ook de Albert Heijn is dichtbij, op 150 meter. Voor kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Openbare basisschool De Egelantier op 234 meter en de Daniëlschool op 264 meter. Het station van Soest ligt op 1,4 km, goed te doen met de fiets. De gemeente Soest biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Majoor Makelaars Soest e.o.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 552.500
Prijs per m²€ 2.908
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1969
EnergielabelB
BuurtSmitsveen
WijkSmitsveen
GemeenteSoest

Locatie

Ereprijsstraat 19, Soest

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.5
Dijkhuis
07-04-2025
Gehorig

Buurt is erg gehorig vaak gegooi met duren en gegil voor de deur Huizen binnen zijn heel erg gehorig vooral als je meerder kinderen naast je heb wonen die steeds rennen en vliegen binnen en buiten

7.3
Berkay
14-12-2024
Goed

Goed en rustig

Buurt statistieken

Gegevens uit Smitsveen

Inwoners4.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Smitsveen

Woningvoorraad2.224
Gem. WOZ-waarde€ 294.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Lidl
Weegbreestraat 54-01
83m
Albert Heijn
Smitsweg 20
150m
SPAR express
Beukenlaan 27
548m

Scholen

27 binnen 5 km

Openbare basisschool De Egelantier
Basisonderwijs · 159 leerlingen
234m
Daniëlschool
Basisonderwijs · 98 leerlingen
264m
Basisschool de Achtbaan
Basisonderwijs · 161 leerlingen
459m

Veelgestelde vragen

Over Ereprijsstraat 19, Soest

Welk energielabel heeft Ereprijsstraat 19?

De woning aan Ereprijsstraat 19 in Soest heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €552.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €453.536 in Smitsveen, maar deze woning is met 190 m² ook een stuk groter dan gemiddeld. De gemiddelde verkooptijd in de buurt is 51 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel gaan. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en afwerking, maar het is een forse tussenwoning met energielabel B.

Hoe is de buurt Smitsveen om in te wonen?

Smitsveen is een rustige, groene buurt in Soest. Bewoners geven gemengde reacties: de een vindt het 'goed en rustig', de ander ervaart geluidsoverlast van buren. De buurt heeft veel gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten dichtbij. De Lidl zit op 83 meter, Albert Heijn op 150 meter. Ook zijn er basisscholen op loopafstand: Openbare basisschool De Egelantier op 234 meter en de Daniëlschool op 264 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,3 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Soest ligt op 1,4 km afstand, wat goed te lopen of fietsen is. De omgevingsadressendichtheid is 2235, wat duidt op een stedelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt hebben alle verkochte woningen energielabel A+, dus deze woning scoort iets minder dan het gemiddelde in de buurt.