Tussenwoning te koop: Europastraat 8, Deurne
KopenDeurneTussenwoningenEuropastraat 8

Europastraat 8

Provinciebuurt, Deurne

€ 529.000
Buurt Provinciebuurt, DeurneBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 177m²
177m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2005 staat in de Provinciebuurt in Deurne. Met 177 m² woonoppervlak en een perceel van 329 m² is het een flinke woning. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor tussenwoningen in Deurne.

De buurt: Provinciebuurt

De buurt Provinciebuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Er wonen vooral 45-plussers en ouderen, en de buurt heeft een mix van een- en meergezinswoningen. De omgevingsadressendichtheid is met 1899 vrij hoog, maar de buurt voelt niet druk aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, die om de hoek zit op 200 meter. Jumbo is ook dichtbij, op 5 minuten lopen. Basisschool d'n Heiakker (640 meter) en Basisschool St. Willibrordus (720 meter) zijn op loopafstand. Het treinstation van Deurne ligt op 1,5 km, dus tien minuten lopen. De gemeente Deurne biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ASSURANTIE- & MAKELAARSKANTOOR SWINKELS BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 2.989
Woonoppervlakte177m²
Perceeloppervlakte329m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtProvinciebuurt
WijkDeurne
GemeenteDeurne

Locatie

Europastraat 8, Deurne

Buurt statistieken

Gegevens uit Provinciebuurt

Inwoners905
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Wolfsberg 20
201m
Jumbo
Stationsstraat 43
520m
Jumbo
Schelde 40
854m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool d'n Heiakker
Basisonderwijs · 279 leerlingen
639m
Basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 90 leerlingen
720m
Basisschool De Piramide
Basisonderwijs · 171 leerlingen
752m

Veelgestelde vragen

Over Europastraat 8, Deurne

Welk energielabel heeft Europastraat 8?

De woning aan Europastraat 8 in Deurne heeft energielabel A.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €529.000 is marktconform voor een tussenwoning van 177 m² met energielabel A in Deurne. De woning is relatief jong (2005) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Deurne ligt op 1,5 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De dichtstbijzijnde snelweg is de A67, op ongeveer 10 minuten rijden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Albert Heijn (200 m) en Jumbo (520 m). Basisscholen zijn er meerdere op loopafstand, waaronder Basisschool d'n Heiakker (640 m) en Basisschool St. Willibrordus (720 m). Ook een huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn dichtbij.