Tussenwoning te huur: Evert Egbertsstraat 23, Sneek
Onder optie
HurenSúdwest-FryslânTussenwoningenEvert Egbertsstraat 23

Evert Egbertsstraat 23

Zwetteplan, Súdwest-Fryslân

€ 1.325 p.m.
Buurt Zwetteplan, SneekBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning uit 2019 ademt moderne bouw en is met 122 m² woonoppervlak lekker ruim. De woning ligt in de wijk Zwetteplan in Sneek, een buurt die rust uitstraalt maar toch dicht bij voorzieningen zit. Met energielabel A is dit een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De huurprijs van €1.325 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere tussenwoningen in Súdwest-Fryslân.

Zwetteplan: rustig en groen

De buurt Zwetteplan is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,13. Een bewoner zegt: "Een leuke buurt om te wonen! Een locale Aldi in de buurt en een goede ligging vlak bij het treinstation Sneek Noord. In principe alles op ideale loopafstand. Super dus!" De buurt telt ruim 2.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op loopafstand. Ook Poiesz en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Voor de kleintjes zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals CBS Simon Havinga en Zwetteschool, beide op ongeveer tien minuten lopen. Het treinstation Sneek Noord is op loopafstand, handig voor een treinreis. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een fijne mix van stedelijk en landelijk leven.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder NMG vastgoed kantoor Rijssen op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 1.325 p.m.
Prijs per m²€ 11 p.m.
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtZwetteplan
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Evert Egbertsstraat 23, Sneek

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Simone
22-10-2023
Gezellig en bereikbaar

Een leuke buurt om te wonen! Een locale Aldi in de buurt en een goede ligging vlak bij het treinstation Sneek Noord. In principe alles op ideale loopafstand. Super dus!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zwetteplan

Inwoners2.230
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zwetteplan

Woningvoorraad873
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Aldi
Hugo de Grootstraat 19
765m
Poiesz
Jancko Douwamastraat 29
1201m
Albert Heijn
Middelzeelaan 4
1216m

Scholen

29 binnen 5 km

CBS Simon Havinga
Basisonderwijs · 218 leerlingen
975m
Zwetteschool
Basisonderwijs · 294 leerlingen
983m
IKC Johannes Post
Basisonderwijs · 143 leerlingen
1108m

Veelgestelde vragen

Over Evert Egbertsstraat 23, Sneek

Welk energielabel heeft Evert Egbertsstraat 23?

De woning aan Evert Egbertsstraat 23 in Sneek heeft energielabel A.

Is €1.325 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De huurprijs van €1.325 ligt in lijn met het gemiddelde in de buurt, waar de gemiddelde huurprijs €1.350 is voor woningen van vergelijkbare grootte. Met 122 m² woonoppervlak en energielabel A is dit een redelijke prijs voor een moderne tussenwoning in Sneek.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op loopafstand van treinstation Sneek Noord (0,9 km). Voor dagelijkse boodschappen is de Aldi op loopafstand.

Wat voor type woning is dit en hoe oud is het?

Het is een tussenwoning uit 2019, dus relatief nieuw. Met energielabel A is het een zuinige woning. De woning heeft 122 m² woonoppervlak en een perceel van 140 m².

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS Simon Havinga (975 m) en Zwetteschool (983 m). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij (0,7 km).

Hoe is de buurt Zwetteplan om in te wonen?

De buurt krijgt een gemiddelde score van 9,13 uit één beoordeling. Bewoners waarderen de rust, de nabijheid van voorzieningen en het treinstation. Het is een groene buurt met veel eengezinswoningen.

Wat is de huurmarkt in deze buurt?

Op dit moment staat er één huurwoning te koop in de buurt, met een gemiddelde prijs van €1.350. De gemiddelde prijs per m² is €11,07. Er zijn geen woningcorporatiewoningen beschikbaar.

NMG vastgoed kantoor Rijssen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
NMG vastgoed kantoor Rijssen
nmg.nl
Bekijk
NMG vastgoed kantoor Rijssen
funda.nl
Bekijk