Tussenwoning te koop: Gaffelaar 29, Barendrecht
KopenBarendrechtTussenwoningenGaffelaar 29

Gaffelaar 29

Oranjewijk 2, Barendrecht

€ 800.000
Buurt Oranjewijk 2, BarendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Gaffelaar in Barendrecht is een echte verrassing. Met 256 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 371 vierkante meter biedt het huis veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De woning uit 1981 is solide gebouwd en heeft een fijne indeling. Met een vraagprijs van 800.000 euro is dit een aan de hoge kant geprijsde woning, maar de ruimte is uitzonderlijk voor een tussenwoning. Bekijk ook de andere tussenwoningen in Barendrecht voor een vergelijking.

De buurt Oranjewijk 2

De woning ligt in de buurt Oranjewijk 2, een rustige woonwijk in Barendrecht. De buurt telt ongeveer 620 inwoners en heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een laag stedelijkheidsniveau. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, maar ook ouderen vinden er hun thuis. De omgeving is groen en er is een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, die op loopafstand ligt. Ook Jumbo en SPAR zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Protestants Christelijke Basisschool De Ark en de Dr. Schaepmanschool, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Barendrecht biedt een compleet voorzieningenniveau, met onder andere een treinstation op 1,4 kilometer afstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Q Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 3.125
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte371m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtOranjewijk 2
WijkOranjewijk
GemeenteBarendrecht

Locatie

Gaffelaar 29, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranjewijk 2

Inwoners620
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Boon's Markt
Marijkesingel 18
621m
Jumbo
Onderlangs 44
1197m
SPAR
Manning 7
1327m

Scholen

68 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 325 leerlingen
453m
Dr. Schaepmanschool
Basisonderwijs · 302 leerlingen
519m
Openbare Basisschool De Tweemaster
Basisonderwijs · 147 leerlingen
720m

Veelgestelde vragen

Over Gaffelaar 29, Barendrecht

Welk energielabel heeft Gaffelaar 29?

De woning aan Gaffelaar 29 in Barendrecht heeft energielabel B.

Is 800.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van 800.000 euro is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Barendrecht, maar de woning is met 256 m² woonoppervlak en een perceel van 371 m² uitzonderlijk ruim. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel B is gunstig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar de ruimte is uniek.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Barendrecht. Het treinstation is op 1,4 kilometer afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is niet erg stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 986.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Protestants Christelijke Basisschool De Ark op 453 meter, gevolgd door Dr. Schaepmanschool op 519 meter. Ook Openbare Basisschool De Tweemaster is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar dat is op 1,6 kilometer nog steeds goed bereikbaar.

Wat voor energielabel heeft de woning en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1981, al is het niet het meest zuinige label.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 371 vierkante meter, wat ruim is voor een tussenwoning. De exacte indeling van de tuin is niet beschreven, maar er is zeker plek voor een terras en groen. De woning heeft geen balkon of dakterras volgens de gegevens.

Is de buurt veilig?

Ja, de buurt is veilig. In de CBS-data worden slechts 9 misdrijven gemeld voor de hele buurt. Dat is laag. De buurt heeft een dorps karakter en veel gezinnen, wat bijdraagt aan een veilige en rustige omgeving.