Tussenwoning te koop: Graaf Aelbrechtlaan 49, Amstelveen
Onder bod
KopenAmstelveenTussenwoningenGraaf Aelbrechtlaan 49

Graaf Aelbrechtlaan 49

Elsrijk West, Amstelveen

€ 1.250.000
Buurt Elsrijk West, AmstelveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Amstelveen

Deze tussenwoning uit 1939 ademt de sfeer van een klassieke jaren-dertigwoning, met een royale oppervlakte van 125 m² en een diepe tuin. Het energielabel D geeft aan dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie, maar de woning heeft een solide uitstraling. Met een vraagprijs van €1.250.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat in Amstelveen is het marktconform. Vergelijk het aanbod van tussenwoningen in Amstelveen om een beeld te krijgen.

De buurt Elsrijk West

Elsrijk West is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van 36 beoordelingen krijgt de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Fijne buurt om in te wonen met alle voorzieningen dichtbij en prettige mensen." De buurt telt veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee. Het is een prettige, veilige omgeving. Lees meer over de buurt Elsrijk West.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je Albert Heijn en Lidl. Ook de Brede School Rembrandt en OBS Piet Hein zijn op loopafstand, wat het voor gezinnen makkelijk maakt. Het park of plantsoen is twee straten verder. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dokter Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 10.000
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte168m²
Bouwjaar1939
EnergielabelD
BuurtElsrijk West
WijkElsrijk
GemeenteAmstelveen

Locatie

Graaf Aelbrechtlaan 49, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 36 bewoners

8.0
Mariette
31-01-2026
Gezellige, vriendelijke buurt

Fijne buurt om in te wonen met alle voorzieningen dichtbij en prettige mensen

8.0
Mariette Ykema
25-01-2026
Prettige buurt met fijne mensen en alle voorzieningen dichtbij

Fijne buurt om in te wonen met gezellige, vriendelijke mensen en alle voorzieningen dichtbij!!!

8.0
Mariette
23-01-2026
Gezellige buurt met fijne mensen ❣️

Fijne buurt met gezellige mensen en alles in de buurt!!!!

8.0
Ykema
22-01-2026
Veilige makkelijk bereikbare buurt met gezellige mensen ❣️

Fijne buurt met alle voorzieningen dichtbij en gezellige mensen

8.0
Mariette Ykema
21-01-2026
Prettige buurt met fijne mensen.

Fijne buurt om in te wonen. Prettige mensen, alle voorzieningen dichtbij zoals winkelcentrum en busstation

8.0
Mariette Ykema
19-01-2026
Fijne buurt om in te wonen met veel voorzieningen dichtbij

Fijne buurt, gezellige mensen en veel voorzieningen dichtbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Elsrijk West

Inwoners3.455
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamseweg 73
548m
Lidl
Amsterdamseweg 188
599m
Albert Heijn
Rembrandthof 49
694m

Scholen

79 binnen 5 km

Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
412m
Openbare Basisschool Piet Hein
Basisonderwijs · 639 leerlingen
556m
Keizer Karel College