Tussenwoning te koop: Graafland 37, Laren (Nh)
KopenLarenTussenwoningenGraafland 37

Graafland 37

Zevenend, Laren

€ 735.000
Buurt Zevenend, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Larense buurt

Deze tussenwoning aan de Graafland 37 ademt de sfeer van een jaren-70-wijk: ruim opgezet, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 126 m² woonoppervlak en een perceel van 169 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor tussenwoningen in Laren.

Buurt Zevenend: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Zevenend, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellig en respectvolle buurt, ik leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen." De buurt telt relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een rustige, groene omgeving.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, twee straten verder (750 m), of Albert Heijn op tien minuten lopen (954 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend liggen beide op loopafstand (ruim 900 m). De gemeente Laren biedt verder een restaurant op loopafstand en een park op tien minuten lopen.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KAPPELLE MAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 5.833
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar1972
EnergielabelB
BuurtZevenend
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Graafland 37, Laren (Nh)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Ecrin
29-05-2024
Gezellig en respectvolle buury

İk leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer her nodig is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenend

Inwoners4.530
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
749m
Albert Heijn
Zevenend 2
954m
Boni
Torenzicht 80
1265m

Scholen

43 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
934m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
957m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1117m

Veelgestelde vragen

Over Graafland 37, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Graafland 37?

De woning aan Graafland 37 in Laren (Nh) heeft energielabel B.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een tussenwoning van 126 m² met energielabel B in Laren. De woning heeft een ruim perceel en ligt in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Zevenend om in te wonen?

Zevenend is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de gezelligheid en onderlinge hulp. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel ouderen als gezinnen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.