Tussenwoning te koop: Grevelingen 11, Zwijndrecht
KopenZwijndrechtTussenwoningenGrevelingen 11

Grevelingen 11

Balkengat, Zwijndrecht

€ 825.000
Buurt Balkengat, ZwijndrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
42% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Grevelingen 11 in Zwijndrecht is een echte verrassing. Met 204 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 257 vierkante meter biedt het huis veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het bouwjaar 1980 betekent dat de woning stevig is gebouwd, maar wel wat modernisering kan gebruiken. De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de ligging. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Zwijndrecht, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt Balkengat

De woning staat in de buurt Balkengat, een rustige wijk in Zwijndrecht. De buurt telt 325 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn veel koopwoningen (99%) en eengezinswoningen (88%), wat de buurt een stabiel karakter geeft. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2842), maar de buurt voelt niet druk aan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene buurt met veel ruimte.

Het leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek ligt op 636 meter. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand, beide ongeveer een kilometer verderop. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: Christelijk IKC Impuls (basisonderwijs) op 441 meter en Walburg College Zwijndrecht (voortgezet onderwijs) op 697 meter. De gemeente Zwijndrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Molenaar Cové Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 4.044
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte257m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA
BuurtBalkengat
WijkWalburg
GemeenteZwijndrecht

Locatie

Grevelingen 11, Zwijndrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Balkengat

Inwoners325
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

46 binnen 5 km

SPAR
Grote Markt 75
636m
Albert Heijn
Hof van Holland 30
970m
Jumbo
Brabant 1
971m

Scholen

104 binnen 5 km

Christelijk IKC Impuls
Basisonderwijs · 188 leerlingen
441m
Walburg College Zwijndrecht
Voortgezet onderwijs · 1015 leerlingen
697m
IKC de Wereldwijzer
Basisonderwijs · 126 leerlingen
838m

Veelgestelde vragen

Over Grevelingen 11, Zwijndrecht

Welk energielabel heeft Grevelingen 11?

De woning aan Grevelingen 11 in Zwijndrecht heeft energielabel A.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Zwijndrecht, maar de woning is ook uitzonderlijk groot met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 257 m². Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de uiteindelijke verkoopprijs.

Hoe is de buurt Balkengat om in te wonen?

Balkengat is een rustige buurt met veel koopwoningen en een hoog aandeel oudere bewoners. De buurt heeft een lage criminaliteit (3 misdrijven) en is groen, met een park op 200 meter afstand. Het is een stabiele wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijk IKC Impuls op 441 meter, en het Walburg College Zwijndrecht (voortgezet onderwijs) ligt op 697 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals IKC de Wereldwijzer en Jenaplan basisschool De Statenschool binnen een kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar steden als Dordrecht en Rotterdam reizen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Balkengat heeft een omgevingsadressendichtheid van 2842 adressen per vierkante kilometer, wat valt onder 'zeer sterk stedelijk' (code 1). Toch voelt de buurt rustig aan door de ruime opzet en het vele groen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn verschillende supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is SPAR op 636 meter, gevolgd door Albert Heijn en Jumbo op ongeveer 970 meter. Ook Aldi en een andere Albert Heijn zijn binnen 1,2 kilometer te vinden.